Тестовий контроль. 1. Сукупність коштів фізичних і юридичних осіб, добровільно розміщених у товаристві відповідно до установчих документів для здійснення його
1. Сукупність коштів фізичних і юридичних осіб, добровільно розміщених у товаристві відповідно до установчих документів для здійснення його господарсько-фінансової діяльності – це: а) резервний капітал; б) додатковий капітал; в) пайовий капітал; г) позиковий капітал.
2. Власний капітал утворюється за рахунок: а) внесків власників підприємства грошей та інших активів; б) накопичення суми доходу, що залишається на підприємстві; в) правильні відповіді а), б); г) немає правильної відповіді.
3. Обов'язковою умовою збільшення статутного капіталу акціонерного товариства є: а) відповідність розміру статутного капіталу після його збільшення максимальній величині. б) відповідність розміру статутного капіталу після його збільшення мінімальній величині; в) для збільшення статутного капіталу не існує ніяких умов; г) немає правильної відповіді.
4. До функцій власного капіталу не відноситься: а) компенсація завданих збитків; б) фінансування ризику; в) короткострокове фінансування; г) розподіл доходів і активів.
5. Капітал, сума якого визначається в установчих документах і підлягає обов'язковій реєстрації у державному реєстрі господарюючих одиниць - це: а) власний капітал; б) статутний капітал; в) додатково вкладений капітал; г) резервний капітал.
6. Власний капітал поділяється на: а) статутний і додатковий капітал; б) статутний, додатковий і резервний капітал; в) статутний, додатковий, резервний капітал, нерозподілений прибуток; г) статутний капітал та нерозподілений прибуток (збиток).
7. Додатковий вкладений капітал використовується: а) на збільшення статутного чи пайового капіталу; б) на покриття балансових збитків, за умови, що на ці цілі використані всі інші джерела; в) на покриття різниці між фактичною собівартість вилученого капіталу, який анулюється, та його номіналом; г) всі відповіді вірні.
8. Додатковий вкладений капітал та інший додатковий капітал використовуються за такими основними напрямами: а) на покриття балансових збитків; б) на збільшення статутного чи пайового капіталу; в) покриття різниці між фактичною собівартість вилученого капіталу та його номіналом; г) вірні відповіді а), в); д) усі відповіді вірні.
9. Збільшення статутного капіталу відбувається за рахунок: а) випуску додаткових акцій та дооцінки існуючих; б) залучення позикових коштів; в) залучення інвестицій; г) усі відповіді правильні.
10. До складу іншого додаткового капіталу не належить: а) дооцінка (уцінка) необоротних активів; б) страхові резерви; в) вартість безкоштовно отриманих необоротних активів; г) інший вкладений капітал; д) немає правильної відповіді.
Встановити залежність:
|