І. ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ
Задание 1. Установите Web-сервер Apache в каталог /usr/local/apache/, выполнив действия, описанные в Модуле «Unix12_Установка_Web-сервера_Apache». Убедитесь, что ни на одном из этапов установки не было ошибок, и в результате установки создана структура каталогов, показанная на рис. 1. Продемонстрируйте работоспособность установленного Web-сервера.
Задание 2. Установите авторизованный доступ к каталогу с документацией по Web-серверу Apache по имени и паролю. Задание 3. Создайте 2 виртуальных хоста в составе Web-сервера Apache. Проверьте правильность доступа к каждому виртуальному хосту.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ПРАКТИКУМ З ЦИВІЛЬНОГО СУДОЧИНСТВА МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до проведення практичних занять для студентів спеціальності 8.03040101 «Правознавство»
Затверджено на засіданні кафедри цивільного права та процесу Протокол № 1 від 27 серпня 2014 року Львів-2014 Практикум з цивільного судочинства:Методичні вказівки до практичних занять для студентів спеціальності 8.03040201 «Правознавство» /Укл.: В. М. Кравчук, С. С. Василів.- Львів: Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2014.- 25с.
Укладачі: Кравчук В. М., доктор юрид. наук, доцент Василів С. С., асистент
Відповідальний за випуск:Паньонко І. М., канд. юрид. наук, доц.
Рецензенти:Дутко А.О., канд. юрид. наук, доц. Личенко І.О., канд. юрид. наук, доц.
І. ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ Методичні вказівки до практичних занять з навчальної дисципліни «Практикум з цивільного судочинства»призначені для студентів денної та заочної форм навчання, які навчаються за спеціальністю та опановують основи правознавства, для студентів (слухачів) інших спеціальностей та вузів, які вивчають основи правознавства. Методичні вказівки складено відповідно до робочої програми навчальної дисципліни «Практикум з цивільного судочинства» з врахуванням кількості годин відведених на практичні заняття. Вони містять загальні методичні вказівки, плани практичних занять, контрольні запитання, а також перелік рекомендованої літератури. Метою проведення семінарських занять є перевірка засвоєння студентами матеріалу з навчальної дисципліни «Практикум з цивільного судочинства», вміння аналізувати законодавчі акти та спеціальну літературу, формулювати і обґрунтовувати свої висновки щодо проблемних питань, а також застосовувати набуті теоретичні знання під час вирішення практичних завдань. Для підготовки до семінарського заняття студентові пропонується тема, план семінарського заняття із контрольними запитаннями, а також рекомендована література. Окрім рекомендованої літератури можна використати інші доступні джерела. Приступаючи до підготовки до кожного семінарського заняття необхідно: ü ознайомитись з відповідною темою та планом семінарського заняття; ü опрацювати відповідну тему, розділ підручника, навчального посібника чи конспекти лекцій; ü опрацювати іншу рекомендовану літературу. Виступаючи на практичному занятті студент повинен аргументовано відповідати на основні питання теми, продемонструвати вміння самостійно аналізувати матеріал, чітко і лаконічно висловлювати свої думки, не відхиляючись від теми семінарського заняття. У випадку виявлення явних колізій законодавства чи неоднозначного тлумачення авторами теоретичних питань, рекомендується проведення дискусії.
|