Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

V. Взаємини відділу організації праці і заробітної плати з іншими підрозділами підприємства





1. З головною бухгалтерією:

Одержує: зведення про фактично нараховану заробітну плату за категоріями робітників і підрозділів; зведення про використання фонду матеріального заохочення; зведення про натуральні і грошові виплати понад фонд оплати праці.

Представляє: затверджений план використання фонду матеріального заохочення; затверджені положення про преміювання робітників з фонду оплати праці, а також робітників з фонду матеріального заохочення.

2. З технічними і функціональними відділами:

Одержує: технічно обґрунтовані норми витрат часу; проекти штатних розкладів; проект завдання по зниженню трудомісткості виробів (кожен квартал по місяцях); пропозиції про найбільш раціональне розміщення робітників на основних і допоміжних операціях і на підсобних роботах; більш досконалу технологію виробництва; план заходів щодо механізації важких і трудомістких процесів; необхідні матеріали з питань організації нормування праці і заробітної плати.

Представляє: завдання по зниженню трудомісткості готових виробів; консультації по трудових питаннях; положення про порядок преміювання працівників відділів і служб із фонду матеріального заохочення; матеріали хронометражних спостережень і фотографій робочого дня для розробки заходів щодо усунення виявлених недоліків; затверджені штатні розклади.

3. З планово-економічним відділом:

Одержує: план виробництва продукції на рік, квартал з розбивкою по місяцях.

Представляє: розрахунки витрат праці на одиницю виробів і зведення про зміну трудомісткість виробів, розрахунки зниження трудомісткості виробів і звіт про виконання плану зниження трудомісткості виробів; штатний розклад відділу; плани по праці цехів на квартал і місяць.

4. З цехами основного виробництва:

Одержує: календарний план перегляду норм виробітку; пропозиції по укрупненню й уніфікації норм виробітку; щомісячний звіт про виконання норм часу робітниками-відрядниками і про наявність робітників по розрядах, щомісячний звіт про виконання планових і розрахункових показників роботи; матеріали по фотографіях і самофотографіям робочого дня по професіях.

Представляє: завдання по зниженню трудомісткості виробів; нормативні матеріали по праці; план з праці на рік, квартал і місяць; аналіз використання робочого часу і пропозиції по поліпшенню використання робочого дня; положення про порядок преміювання робітників, фахівців з фонду оплати праці і фонду матеріального заохочення.

VI. Права. Відділ організації праці і заробітної плати має право:

1. Вимагати від підрозділів підприємства представлення матеріалів (планів, звітів, довідок і т.п.), необхідних для здійснення робіт, що входить у компетенцію відділу.

2. Припиняти дію розпоряджень і вказівок керівників цехів, відділів і служб, що суперечать законодавству, інструкціям і положенням з питань праці і заробітної плати, з доведенням про це до керівництва підприємства для вжиття відповідних заходів.

3. Проводити обстеження підрозділів підприємства з питань, що відноситься до компетенції відділу.

4. Здійснювати аналіз діяльності і контроль завантаження фахівців і виробництв, відділів.

5. Залучати у встановленому порядку працівників підрозділів для підготовки проектів документів з питань праці і заробітної плати, а також для розробки і здійснення заходів, відповідно до покладених на нього обов'язків і функцій.

6. Давати відділам, службам і цехам, а також окремим працівникам необ­хідні роз'яснення з питань нормування праці й організації заробітної плати.

7. Вносити пропозиції керівництву підприємства про заохочення працівників за активну роботу з поліпшення організації праці, технічного нормування і заробітної плати.

8. Вносити пропозиції про накладення дисциплінарних стягнень, а також про залучення до матеріальної відповідальності працівників підприємства за порушення в нормуванні праці і витраті фонду заробітної плати.

9. Представляти підприємство у вищестоящих, профспілкових і інших організаціях з питань організації праці і заробітної плати.

10. Візувати документи про встановлення окладів, тарифних ставок, виплаті премій, надбавок до заробітної плати, прийомі і переході працівників на іншу роботу й ін.

11. Вказівки відділу в межах функцій, передбачених дійсним Положенням, є обов'язковими до керівництва і виконання підрозділами підприємства.

 

 







Дата добавления: 2015-06-12; просмотров: 787. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Шрифт зодчего Шрифт зодчего состоит из прописных (заглавных), строчных букв и цифр...


Картограммы и картодиаграммы Картограммы и картодиаграммы применяются для изображения географической характеристики изучаемых явлений...


Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...


Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Пункты решения командира взвода на организацию боя. уяснение полученной задачи; оценка обстановки; принятие решения; проведение рекогносцировки; отдача боевого приказа; организация взаимодействия...

Что такое пропорции? Это соотношение частей целого между собой. Что может являться частями в образе или в луке...

Растягивание костей и хрящей. Данные способы применимы в случае закрытых зон роста. Врачи-хирурги выяснили...

Меры безопасности при обращении с оружием и боеприпасами 64. Получение (сдача) оружия и боеприпасов для проведения стрельб осуществляется в установленном порядке[1]. 65. Безопасность при проведении стрельб обеспечивается...

Весы настольные циферблатные Весы настольные циферблатные РН-10Ц13 (рис.3.1) выпускаются с наибольшими пределами взвешивания 2...

Хронометражно-табличная методика определения суточного расхода энергии студента Цель: познакомиться с хронометражно-табличным методом опреде­ления суточного расхода энергии...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.013 сек.) русская версия | украинская версия