ТЕМА 22. Запити даних в Microsoft Access
ТЕМА 22. Запити даних в Microsoft Access Поняття та призначення запитів в Microsoft Access. Види та типи запиту. Способи створення запитів. Простий запит та конструктор. Редагування запитів. Обчислення у запиті. Умова відбору. Створення запиту дії. ТЕМА 23. Використання форм та звітів СУБД Microsoft Access. Аналіз тазахист бази даних Призначення та характеристика форм. Створення форм. Модифікація форм. Складені форми. Фільтрація даних. Режим конструктора форм. Звіти. Створення звітів. Редагування звітів. Аналіз бази даних. Можливості захисту бази даних.
Методичні поради до вивчення МОДУЛЯ ІІІ При вивченні цього розділу необхідно звернути увагу на принципи організації стандартних інтерфейсів прикладних програм середовища MS Windows, основи роботи в різних прикладних програмах та застосування програм з пакету MS Office для організації обчислювальних робіт. Чітко знати основи роботи в текстовому процесорі MS Word. Необхідно звернути увагу на організацію і проведення розрахунків в середовищі електронних таблиць MS Excel. При вивченні матеріалу цього розділу слід чітко усвідомити поняття та призначення баз даних та систем управління базами даних, як одного з найпоширеніших способів систематизації електронної інформації та автоматизації процесу її обробки. Необхідно звернути особливу увагу на створення і роботу з реляційними базами даних в середовищі Microsoft Access.
МОДУЛЬ ІV ТЕМА 24. Застосування растрової графіки для візуалізації результатів обчислень Графічне представлення інформації. Комп’ютерна графіка. Класифікація. Растрова графіка. Роздільність зображення. Методи растрування зображення. Прикладні програми для роботи із растровим зображенням. ТЕМА 25. Застосування векторної і фрактальної графіки для візуалізації результатів обчислень Поняття векторної графіки. Базові елементи векторного зображення. Переваги та недоліки векторної графіки. Прикладні програми для роботи з векторними зображеннями. Основні поняття фрактальної графіки. Застосування фрактальних алгоритмів. ТЕМА 26. Тривимірна графіка в організації обчислювальних робіт Поняття та застосування тривимірної графіки. Примітиви тривимірної графіки. Етапи формування тривимірної сцени. Візуалізація. Апаратна обробка тривимірної графіки.
|