Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Плата за землю та податки





3.3.1. Які податки я буду сплачувати у разі, якщо виділю земельну ділянку у натурі і отримаю державний акт на право приватної власності на землю?

3.3.2. Як встановлюють плату за землі, надані місцевими радами в оренду?

3.3.3. Чи може підприємство, яке надає послуги з обробки земель сільськогосподарського призначення та збирання врожаю, стати платником фіксованого сільськогосподарського податку, якщо візьме в оренду землі сільськогосподарського призначення?

3.3.4. Я отримав у спадок земельну частку (пай). Мені сказали, що відтепер, як власник земельного паю, я повинен сплачувати земельний податок. За що я його буду сплачувати, але ж землі у мене немає?

3.3.5. Чи зараховуються до об'єкту оподаткування для платників фіксованого сільськогосподарського податку, землі, передані для ведення особистого підсобного господарства, адже на них також вирощується сільськогосподарська продукція?

3.3.6. У серпні 2002 року помер мій батько, який залишив мені у спадок земельну ділянку, яку він виділив у рахунок земельної частки (паю). Але оформлення спадкоємства та отримання державного акту на право приватної власності на земельну ділянку на моє ім'я зайняло сім місяців, і земельною ділянкою я не користувався вісім місяців. То, чи повинен я сплачувати земельний податок за земельну ділянку за цей період?

3.3.7. У якому розмірі справляється державне мито за видачу свідоцтва про право на спадщину земельної частки (паю)?

3.3.8. За який період здійснюється нарахування земельного податку громадянам, яких своєчасно не було залучено до сплати земельного податку?

3.3.9. За який період здійснюється повернення надміру сплачених громадянами сум земельного податку?

3.3.10. Який державний орган і в якій термін зобов'язаний повернути пенсіонерам прибутковий податок, нарахований на доходи, отримані від здавання в оренду земельних паїв, якщо під час річного перерахунку за поданими деклараціями про доходи виявлено, що сплачена більша сума?

3.3.11. Яку відповідальність несуть громадяни - платники земельного податку у разі несвоєчасної сплати податку?

3.3.12. Чи сплачується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з доходу від передачі землі в оренду?

3.3.13. Чи обкладаються нині прибутковим податком доходи працівників сільгосппідприємств (орендна плата за зданий в оренду земельний пай), одержані у натурі (продукцією)? Як оцінювати виплати, одержані у натуральній формі?

3.4. Право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та його оформлення

3.4.1. Як юридично правильно оформити використання земельних ділянок фермерським господарством у разі, якщо земельні ділянки належать на праві приватної власності різним членам одного фермерського господарства?

3.4.2. Чи може фермер заборонити проходити або проїжджати по землях, які не належать йому на праві власності, а знаходяться у нього в оренді?

3.4.3. Чи можу я на приватизованих землях, наданих мені для ведення садівництва будувати дачний будинок?

3.4.4. Чи можуть державні органи наполягати на обов'язковому виборі - оренда або викуп земельної ділянки, якою користується фермерське господарство на умовах постійного користування? Чи має фермер право вибору викуповувати йому цю земельну ділянку, чи взяти в оренду?

3.4.5. Я використовую земельну ділянку на умовах оренди. Чи може орендодавець заборонити мені вирощувати на орендованій ділянці певні види сільськогосподарських культур?

3.4.6. У минулому році був складений протокол за порушення мною цільового використання земель, які знаходяться у моїй власності, внаслідок чого я був оштрафований. Мене попередили, що якщо я не усуну порушення, у мене заберуть цю земельну ділянку. Чи має хтось право забрати у мене земельну ділянку за таке порушення?

3.4.7.Як оформити зміну цільового призначення земельної ділянки, переданої у приватну власність?

3.4.8. Мій сусід просить мене надати йому дозвіл на прогін через мою земельну ділянку його корів до водойми. Однак, якщо я дозволю йому проганяти худобу через мою земельну ділянку, мені будуть спричинені збитки і незручності у користуванні земельною ділянкою. Чи вправі я встановити оплату за такий прогін і вимагати відшкодування мені збитків у повному обсязі? Яким документом слід правильно оформити правовідношення між мною і сусідом?

 







Дата добавления: 2015-09-19; просмотров: 368. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...


Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...


Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...


Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Влияние первой русской революции 1905-1907 гг. на Казахстан. Революция в России (1905-1907 гг.), дала первый толчок политическому пробуждению трудящихся Казахстана, развитию национально-освободительного рабочего движения против гнета. В Казахстане, находившемся далеко от политических центров Российской империи...

Виды сухожильных швов После выделения культи сухожилия и эвакуации гематомы приступают к восстановлению целостности сухожилия...

КОНСТРУКЦИЯ КОЛЕСНОЙ ПАРЫ ВАГОНА Тип колёсной пары определяется типом оси и диаметром колес. Согласно ГОСТ 4835-2006* устанавливаются типы колесных пар для грузовых вагонов с осями РУ1Ш и РВ2Ш и колесами диаметром по кругу катания 957 мм. Номинальный диаметр колеса – 950 мм...

Алгоритм выполнения манипуляции Приемы наружного акушерского исследования. Приемы Леопольда – Левицкого. Цель...

ИГРЫ НА ТАКТИЛЬНОЕ ВЗАИМОДЕЙСТВИЕ Методические рекомендации по проведению игр на тактильное взаимодействие...

Реформы П.А.Столыпина Сегодня уже никто не сомневается в том, что экономическая политика П...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.009 сек.) русская версия | украинская версия