СКЛАД РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
з дисципліни «ІНЖЕНЕРНИЙ БЛАГОУСТРІЙ ТА ТРАНСПОРТ»
До виконання розрахунково-графічної роботи
на тему:
ПЛАН ОРГАНІЗАЦІЇ РЕЛЬЕФУ
для студентів освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр галузі знань 0601 БУДІВНИЦТВО ТА АРХІТЕКТУРА
напрям 6.060102 АРХІТЕКТУРА
Одеса-2012
«ЗАТВЕРДЖЕНО» Вченою радою архітектурно-художнього інституту ОДАБА протокол №8 від 28 квітня 2012р.
Дані методичні вказівки виконані на основі методичних вказівок «Інженерний благоустрій і транспорт» на тему «План організації рельєфу» для студентів базового напряму АРХІТЕКТУРА. Одеса, ОДАБА-2005, автори канд. архіт. Рашковський К.У. і канд. архіт. Яременко І.С. Методичні вказівки розроблені для індивідуальної і самостійної роботи студентів денної форми навчання, призначені для виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Інженерний благоустрій і транспорт»
Відповідальний за випуск – зав. кафедри Містобудування доц. Савицька О.С. ЗМІСТ
Розрахунково-графічна робота виконується студентами при вивченні дисципліни «Інженерний благоустрій і транспорт» (розділ «Інженерна підготовка»). Основна мета - закріпити теоретичні знання і допомогти студентам у виконанні роботи, набути навичок проектування вертикального планування, необхідні для виконання одного з основних розділів генерального плану - «Проекту організації рельєфу».
Метод проектних горизонталей набув переважного поширення при розробці проектів вертикального планування площ, мікрорайонів, зелених масивів. Суть цього методу полягає в тому, що на план з геодезичною підосновою наносять горизонталі що відображують проектований рельєф місцевості.
Склад роботи і правила оформлення плану організації рельєфу приймають по ГОСТ 21.508-93 «Правила виконання робочої документації генеральних планів підприємств, споруд і житлово-цивільних об'єктів» Об'єм розрахунково-графічної роботи декілька скорочений у зв'язку з тим, що вивчення окремих питань інженерної підготовки території передбачено програмами інших дисциплін учбового плану. Умовно також не враховуються вимоги архітектурно-містобудівного проектування, планувальну схему забудови і ухил місцевості приймають за завданням.
СКЛАД РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ Робота складається з графічної частини. Об'єм графічної частини – один аркуш ватману формату А2.
|