Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Вказівки командира механізованого (танкового) взводу щодо організації технічного забезпечення в обороні
(варіант)

___ механізований (танковий) взвод у складі ___ механізованої (танкової) роти здійснив ___ км марш і до ___ годин зосередився в районі ___ з завданням підготувати особовий склад, озброєння, бойову техніку до ведення оборонного бою. До ___ годин перевірити технічний стан, ступінь укомплектованості БМП (БТР), танків матеріально-технічними засобами, оформити і подати заявки на некомплект, негайно приступити до проведення заходів комплексного технічного обслуговування озброєння і військової техніки. Поповнення штатної бойової техніки до встановлених норм боєприпасами, пально-мастильними матеріалами, набоями, гранатами, освітлювальними ракетами здійснити з ___ до ___ в районі ___. Виконання заходів комплексного технічного обслуговування завершити до ___ годин.

З зайняттям опорного пункту взводу біля основних вогневих позицій БМП (БТР) (танків) в захищених від вогню артилерії противника місцях підготувати місця зберігання боєприпасів. В місцях зберігання боєприпасів до ___ годин зосередити додатково 50% штатного бойового комплекту на кожну БМП (БТР) танк. У ході ведення оборонного бою поповнення штатної бойової техніки боєприпасами здійснювати в перервах між етапами ведення бою, або в умовах зниження їх напруженості. Робоча частота радіомережі пункту технічного спостереження ___, запасна ___, позивний ___. При пошкодженні БМП (БТР), танка вогнем вогневих засобів противника здійснювати попередження пунктів технічного спостереження про їх ураження.

Незначний поточний ремонт пошкодженого у ході ведення оборонного бою озброєння і бойової техніки проводити силами екіпажу і ремонтно-евакуаційної групи батальйону в місцях виходу з ладу або в найближчих укриттях. При загрозі захоплення противником пошкодженої бойової техніки готувати її до знищення шляхом підриву бойового комплекту. Якщо пошкоджена бойова техніка на місці виходу відновленню не підлягає, доповідати про це на збірний пункт пошкодженої техніки або на пункт технічного спостереження батальйону і готувати її до евакуації. При цьому евакуацію пошкодженої бойової техніки в безпечний район в межах опорного пункту здійснювати своїми силами і засобами.

Поповнення боєкомплекту БМП (БТР), танків здійснювати в переривах між активними атаками бою або при зниженні напруги бою, використовуючи при цьому додаткові запаси. Після відбиття атаки противника запаси боєприпасів у відділеннях негайно поповнювати як основні так і додаткові. Дозаправку техніки пально-мастильними матеріалами, у ході оборонного бою, здійснювати в умовах обмеженої бачимості по команді на вогневих позиціях або в призначеному місці. Харчування особового складу здійснити шляхом прийому гарячої їжі. ЇЇ видача буде здійснюватися три рази на добу в районі ___.

У ході підготовки та ведення оборонного бою про вихід із ладу озброєння та бойової техніки доповідати негайно на КСП взводу.

 


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 319. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.016 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7