Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Стадія 4. Ухвалення рішенням
Завдання цієї стадії - підвести до закінчення розмови. Рішення приходить, коли абонент відчуває, що криза перетворилася на цілком керовану проблему. Якщо кризу має затяжний характер, як, наприклад, переживання смерті коханого, то консультант повинен залишити можливість для повторного звернення в кризовій ситуації, переконуючи в той же час клієнта продовжити пошук інших допомагаючих систем (друзі, що підтримують групи, психотерапія). Консультант повинен підтримувати сили самого абонента. Абонент повинен підійти до проблеми з своїми власними силами і відчути себе над ситуацією, будучи готовим продовжувати своє власне життя. "Для того, щоб подзвонити, потрібна мужність. Ви дійсно намагаєтеся вибратися з цієї ситуації. Я думаю, Ви зробите це чудово".

Оцінюйте ваше спілкування. "Що Ви думаєте про той час, який ми провели разом?" Закінчуйте спілкування, коли хоч би у одного з вас абонента або консультанта виникло відчуття завершеності цілого смислового шматка. (Я чим-небудь ще можу Вам допомогти? Ви б хотіли чим-небудь ще поділитися? Ми вимушені скоро закінчити (через 5 хвилин і т. д.) Як би ви хотіли використовувати ці останні 5 хвилин?

Висновки до 3-го питання

Для успішної кризової терапії потрібний, щоб Ви знали, що людина в кризовому стані знаходиться у владі відчуттів, а це може бути розгубленість, страх і т.д. Поки поведінка клієнта базується на цих відчуттях, поведінка може сильно відрізнятися (або бути протилежним) від того, яке Ви чекали, грунтуючись на знанні його відчуттів. Ваше завдання пояснити клієнтові його відчуття, а не впливати на його поведінку.

 

Запитання для самоперевірки:

 

– Чим телефонне консультування відрізняється від інших видів консультування?

– Які правила телефонної розмови ви знаєте?

– За якими критерієми консультант може оцінити особистість клієнта під час телефонної розмови?


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-08-10; просмотров: 398. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.01 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7