Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Технічна характеристика. Робочий тиск пари, кгс/см2 2,7 – 4,2
 

Робочий тиск пари, кгс/см2…………………………………………………2,7 – 4,2

Продуктивність, л/хв.:

при усмоктуванні підігрітої води (38-420С) …………………………………….10

при усмоктуванні холодної води (2-50С) ………………………………………...12

Температура води, яка нагнітається інжектором, 0С:

при усмоктуванні підігрітої води (38-420С) ……………………………………..70

при усмоктуванні холодної води (2-50С) ………………………………………..40

Висота усмоктуваної води, м……………………………………………….…….0,9

Вага, кг…………………………………………………………………………..…9,5

 

Принцип дії самоусмоктувального інжектора полягає в наступному. При відкриванні голчастого клапану 6 по трубі 5 підводиться пара від котла до конуса (сопла) 2. Витікаючи з сопла 2 з великою швидкістю та захоплюючи за собою повітря, пара створює розрідження в усмоктувальній камері і прийомній трубі. В силу цього живильна вода, що знаходиться у баці під атмосферним тиском буде поступати в інжектор, заповняти водяний дифузор 3 та нагнітальний конус 4. Поступаючи у дифузор 3, пара змішується з водою, що усмоктується з бака, і сконденсується повністю чи частково, що сприяє створенню розрідження в інжекторі. Внаслідок руху пари, що витікає з конусу 2 безперервно, підігрівається вода у дифузорі 3, набуваючи більшу швидкість і з цією швидкістю поступає у нагнітальний конус, який розширяється. В цьому конусі по мірі підходу води до вихідного отвору швидкість її буде зменшуватись, а тиск збільшуватись. Як тільки тиск води, яка поступає перебільшить тиск котлової води на цей клапан, останній відкриється і вода по живильному трубопроводі 8 направиться в котел.

У перший момент роботи інжектора вода не встигає заповнити область розрідження і пара надходить у водяний дифузор 3, вістовий клапан 11 відкривається, через надлишковий тиск пара (або суміш пара з водою) заповнює вістову камеру і виходять через вістову трубу.

 

Мал. 23. Принципіальна схема пароструминного інжектора:

1 – корпус; 2 – паровий конус; 3 – водяний дифузор; 4 – нагнітальний конус (сопло); 5 – парова труба; 6 – голчастий клапан; 7 – прийомна труба; 8 – живильна труба; 9 – зворотний клапан; 10 – вістова труба; 11 – вістовий клапан.

 

 Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 395. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия