Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Translate the text into English. Retell it.

Преса

У Великобританії видається більше національних та регіональних щоденних газет у розрахунку на одну людину, ніж у будь-якій іншій країні. Середній загальний тираж національних газет складає понад 14 мільйонів примірників у будні та 16 мільйонів у неділю. У Великобританії друкується десять національних ранкових щоденних газет, п'ять із яких є "якісними", дві – "середніми" та три – "популярними". Дев'ять національних недільних газет розподіляються на чотири "якісні", дві "середні" та три "популярні". Є також майже 100 щоденних та тижневих регіональних газет, багато недільних газет та понад 7700 періодичних видань. Близько 800 газет, більшість із яких виходять раз на тиждень, розповсюджуються безкоштовно та фінансуються за рахунок реклами, і їхній тижневий тираж зараз складає 33 мільйони примірників.

Не існує ніякого державного контролю та цензури преси, яка відображає різноманітні політичні погляди, інтереси та підтримує певний освітній рівень. Газети завжди фінансово незалежні від політичних партій. Коли в газетах висловлюються чіткі погляди або в редакторському коментарі явно відображені політичні вподобання, це, зазвичай, є результатом певних власницьких або інших непартійних інтересів.

 Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 572. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.015 сек.) русская версия | украинская версия