Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Discuss the following.
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

· Do news anchors influence news they report on or not?

· What features should a person have to become a successful correspondent?

· Do the mass media form public opinion anyhow?

 

69. Many TV newsreaders and correspondents are well known in their country and abroad. Sometimes people recognise them in the street and ask for autographs. Radio broadcasters are not so popular, because, perhaps, they are “invisible” – the audience can only listen to their voices. But when there was no radio these voices were so close to many people. Jurij Levitan was called “the voice of the era”. What do know about him? Translate the text about this distinguished person from Ukrainian into English.

Юрій Левітан

Голос Юрія Левітана став голосом епохи. Люди чекали цього голосу з динаміків так, як чекали з війни своїх синів, чоловіків, братів. Для мільйонів людей він був символом надії.

Юрій Борисович Левітан народився 2 жовтня 1914 року у Владимирі. У 1932 році в Москві у Радіокомітеті була створена Головна Редакція Інформації, для роботи в якій був оголошений набір в дикторську групу. Випадково побачивши оголошення, 18-тирічний Ю. Левітан отримав шанс – Левітана взяли на радіо черговим по станції. Вдень він готував працівникам станції чай, а ввечері опановував професію диктора. За 2 місяці Левітану довірили роботу в нічних технічних ефірах, де його й помітив Сталін. Генеральному секретареві сподобався голос юнака, і він наказав, щоб наступного дня його виступ на з’їзді читав саме цей диктор. Вчорашній стажер читав промову впродовж 5 годин без зупинки, жодного разу не схибивши. Після цього Сталін наказав, щоб надалі всі його виступи та інші важливі тексти читав на радіо саме Левітан. Таким чином 19-тирічним юнаком Юрій Левітан став головним диктором Радянського Союзу.

Юрій Левітан став дуже відомим у роки Великої Вітчизняної Війни. Він читав звіти з фронту та матеріали “Від радянського інформбюро”. Саме його голосом 9 травня 1945 року світ почув про кінець війни.

Гітлер вважав Ю. Левітана ворогом №1, за його голову було обіцяно 250 тисяч марок, а спецгрупа СС готувалась спочатку до його викрадення, а потім до ліквідації. Левітану виділили охорону, й розпустили чутки про його загибель – на щастя, небагато людей знали його в обличчя.

Після війни Юрій Левітан продовжував працювати головним диктором Радянського Союзу, повідомляючи про найважливіші державні справи. Йому першому серед дикторів було присвоєно звання народного артиста СРСР. Він озвучував кінохроніку, читав закадрові тексти до художніх фільмів про війну, записав для історії повідомлення інформбюро, адже під час війни цього не робили.

Усього Юрій Левітан провів 60 тисяч передач.

Він помер 4 серпня 1983 року у віці 66 років. Похований на Новодєвічем цвинтарі у Москві.Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 609. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.015 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7