Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Практикум 2: побудова мотиваційного профілю
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Існує багато причин, що мотивують людину до праці. Найнижчий рівень потреб – фізичне існування. Люди працюють заради їжі та виживання. Але існує ряд інших причин, які зазвичай пояснюють трудову діяльність, окрім способу виживання. Це статус, володіння майном, задоволення внутрішніх амбіцій, влада, тощо.

Дана анкета має на меті встановити деякі з орієнтацій або цілей роботи, які важливі для Вас у теперішній час. Очевидно, те, що є важливим у Вашому житті зараз, може відрізнятися від того, що було важливим для Вас раніше.

Запитання не мають правильних відповідей. Вас просять розподілити 5 балів між двома (А і Б) відповідями на кожне запитання.

Будь ласка, записуйте свої відповіді на листку, але не на самій анкеті. Розподіліть Ваші 5 балів між А і Б. Чим більше вам подобається одне твердження, тим більше балів Ви йому назначаєте.

1. Якщо Ви вважаєте, що А більш важливе для вас, а Б- набагато менш важливе, напишіть 5 для А і 0 для Б на листку з відповідями.

2. Якщо А все-таки важливе для Вас, а Б – мінімально важливе, напишіть 4 на листку з відповідями під А і 1 під Б.

3. Якщо А лише не набагато важливіше для вас, ніж Б, напишіть 3 на листку з відповідями під А і 2 під Б.

4. Кожне із 1, 2 і 3 може також бути в оберненому порядку, наприклад, вам здається, що Б ненабагато важливіше для вас, ніж А, тоді напишіть 2 під А і 3 під Б.

Така ж модель діє, якщо А=0, Б=5 або А=1, Б=4

Тобто, існує 6 комбінацій для відповіді на 2 варіанти, що пропонується Вам із кожним запитанням. В окремих випадках ні А, ні Б вам не характерні. Однак ви повинні розподілити бали між А, і Б. Використовуйте лише цілі числа. Впевніться, що числа, які ви призначаєте, дають в сумі 5, навіть якщо це 5 для одного варіанта і 0 для іншого.

Обмежень у часі немає. Пам’ятайте, що немає правильних чи неправильних відповідей, і що це не індивідуальний чи психологічний тест. Будь ласка, будьте якомога чеснішими, так, щоб дані відображали те, що ви відчуваєте насправді.

1. Найважливіша річ для мене в оцінюванні роботи – це, якщо :

а) Ясно визначено або я знаю точно, що від мене очікується.

б) Вона дозволяє ясно розпізнати, чого я досягну.Дата добавления: 2015-09-06; просмотров: 246. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.016 сек.) русская версия | украинская версия