Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Завдання №2
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

В Установі розглядалися дві заявки, що надійшли з різницею в десять днів. Більш пізня заявка на винахід "Спосіб гідроізоляції від вогкості стін", подана її автором Ігольниковим, пройшла формальну експертизу з позитивним результатом. У відомостях про неї, опублікованих Установою, зазначено, що у винаході застосована мініатюрна врубова машина у вигляді ланцюгової пили.

Доменов, автор більш ранньої заявки на промисловий зразок "Врубова машина", рішення щодо якої ще не було прийнято, після ознайомлення з описом винаходу Ігольникова заявив експертові Установи, що технічне рішення, наведене у формулі "Способу гідроізоляції від вогкості стін", не ново, так як повторює сукупність ознак його заявки. Відмінності вбачаються лише в назві окремих деталей, які виконують однакові функції в обох врубових машинах. Однак, на думку експерта Установи, тотожність запропонованих технічних рішень виключено, оскільки Ігольников подав заявку на винахід, а Доменов - на промисловий зразок.

Питання до задачі:

1. В який термін з дня надходження заявки на винахід "Спосіб гідроізоляції від вогкості стін", що пройшла формальну експертизу з позитивним результатом, Установа повинна опублікувати відомості про неї?

2. Протягом якого терміну з дня публікації відомостей про заявку на винахід "Спосіб гідроізоляції від вогкості стін" надається правова охорона в обсязі опублікованої формули?

3. До яких правових наслідків може призвести заява Доменова експертові Установи у випадку, якщо сказане їм підтвердиться?

4. Чи правомірна відповідь експерта Установи Доменову? Обгрунтуйте.

 Дата добавления: 2015-09-07; просмотров: 347. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.018 сек.) русская версия | украинская версия