Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Ключі до опитувальника ОСТ





Шкала “Ергічність”:

«так»: 4, 8, 15, 22, 42, 50, 58, 64, 96.

«ні»: 27, 83, 103.

Шкала “Соціальна ергічність”:

«так»: 11, 30, 57, 62, 67, 78, 86.

«ні»: 3, 34, 74, 90, 105.

Шкала “Пластичність”:

«так»: 20, 25, 35, 38, 47, 66, 71, 76, 101, 104.

«ні»: 54, 59.

Шкала “Соціальна пластичність”:

«так»: 2, 9, 18, 26, 45, 68, 85, 99.

«ні»: 31, 81,87, 93.

Шкала “Темп”:

«так»: 1, 13, 19, 33, 46, 49, 55, 77.

«ні»: 29, 43, 70, 94.

Шкала “Соціальний темп”:

«так»: 24, 37, 39, 42, 51, 92.

«ні»: 5, 10, 16, 56, 96, 102.

Шкала “Емоційність”:

«так»: 14, 17, 28, 40, 60, 61, 69, 79, 88, 91, 95, 97.

Шкала “Соціальна емоційність”:

«так»: 6, 7, 21, 36, 41, 48, 53, 63, 75, 80, 84, 100.

Шкала “К” (контрольна шкала):

«так»: 32, 52, 89.

«ні»: 12, 23, 44, 65, 73, 82.

Аналіз результатів слід розпочинати з уточнення кількості відповідей на питання контрольної шкали. Високий бал (7 і більше) по шкалі “К” означає небажання досліджуваного щиро відповідати на поставлені питання. В цьому випадку результати дослідження вважаються недостовірними та не розглядаються.

Інтерпретація результатів здійснюється за 8-ма шкалами, які діагностують “предметно-діяльнісний” та “комунікативний” аспекти темпераменту:

Предметна ергічність – містить питання про рівень потреби в освоєнні предметного світу, прагнення до розумової та фізичної праці.

Високі значення (ВЗ) (9-12 балів) за цією шкалою означають високу потребу в освоєнні предметного світу, жагу до діяльності, прагнення до розумової та фізичної праці.

Низькі значення (НЗ) (3-4 бали) означають пасивність, низький рівень тонусу та активації, небажання розумово напружуватись, низьку замученість до процесу діяльності.

Соціальна ергічність – містить питання про рівень потреби в соціальних контактах, прагнення до лідерства.

ВЗ – комунікативна ергічність, потреба в соціальних контактах, жага до засвоєння соціальних форм діяльності, прагнення до лідерства, товариськість.

НЗ – незначна потреба в соціальних контактах, уникнення соціально-активних форм поведінки, замкненість, соціальна пасивність.

Пластичність – містить питання про ступінь легкості або складності переключення з одного об’єкта на інший.

ВЗ – легкість переключення з одного виду діяльності на інший, швидкий перехід з одних форм мислення на інші в процесі взаємодії з предметним середовищем, прагнення урізноманітнити форми предметної діяльності.

НЗ – схильність до монотонної роботи, страх та уникнення різноманітних форм поведінки, в’язкість, консервативні форми діяльності.

Соціальна пластичність – містить питання, спрямовані на з’ясування ступеня легкості або важкості переключення в процесі спілкування, схильність до урізноманітнення комунікативних програм.

ВЗ – широкий набір комунікативних програм, легкість входження у включення у соціальні контакти, легкість переключення в процесі спілкування, комунікативна імпульсивність.

НЗ – складність у доборі форм соціальної взаємодії, низький рівень готовності доступу в соціальні контакти, прагнення до підтримання монотонних стосунків.

Темп – містить питання про швидкість моторно-рухових актів під час виконання предметної діяльності.

ВЗ – високий темп поведінки, висока швидкість виконання операцій при здійсненні предметної діяльності, висока моторно-рухова та психічна швидкість.

НЗ – уповільненість дій, низька швидкість моторно-рухових операцій.

Соціальний темп містить питання, спрямовані на виявлення швидкісних характеристик мовнорухових актів у процесі спілкування.

ВЗ – мовнорухова швидкість, швидке говоріння.

НЗ – слабко розвинена мовнорухова система, мовленнєва уповільненість, повільна вербалізація.

Емоційність – містить питання, які оцінюють емоційність, сенситивність, чутливість до невдач у роботі.

ВЗ – висока чутливість до розходжень між очікуваними та реальними результатами, відчуття невпевненості, тривожність, чутливість до невдач.

НЗ – незначне емоційне реагування на невдачі, нечутливість до неуспіху, спокійність, впевненість у собі.

Соціальна емоційність – містить питання, які стосуються емоційної чутливості в комунікативній сфері.

ВЗ – висока емоційність у комунікативній сфері, надмірна чутливість до невдач у спілкуванні.

НЗ – низька емоційність у комунікативній сфері, відсутність чутливості до невдач у спілкуванні, впевненість у собі в ситуаціях спілкування.


Додаток Г

ШКАЛА ТРИВОГИ







Дата добавления: 2015-10-15; просмотров: 460. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Шрифт зодчего Шрифт зодчего состоит из прописных (заглавных), строчных букв и цифр...


Картограммы и картодиаграммы Картограммы и картодиаграммы применяются для изображения географической характеристики изучаемых явлений...


Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...


Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Броматометрия и бромометрия Броматометрический метод основан на окислении вос­становителей броматом калия в кислой среде...

Метод Фольгарда (роданометрия или тиоцианатометрия) Метод Фольгарда основан на применении в качестве осадителя титрованного раствора, содержащего роданид-ионы SCN...

Потенциометрия. Потенциометрическое определение рН растворов Потенциометрия - это электрохимический метод иссле­дования и анализа веществ, основанный на зависимости равновесного электродного потенциала Е от активности (концентрации) определяемого вещества в исследуемом рас­творе...

Кран машиниста усл. № 394 – назначение и устройство Кран машиниста условный номер 394 предназначен для управления тормозами поезда...

Приложение Г: Особенности заполнение справки формы ву-45   После выполнения полного опробования тормозов, а так же после сокращенного, если предварительно на станции было произведено полное опробование тормозов состава от стационарной установки с автоматической регистрацией параметров или без...

Измерение следующих дефектов: ползун, выщербина, неравномерный прокат, равномерный прокат, кольцевая выработка, откол обода колеса, тонкий гребень, протёртость средней части оси Величину проката определяют с помощью вертикального движка 2 сухаря 3 шаблона 1 по кругу катания...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.01 сек.) русская версия | украинская версия