Студопедия — Хід роботи. 1. Завантажити броузер Internet Explorer (або інший)
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Хід роботи. 1. Завантажити броузер Internet Explorer (або інший)






 

1. Завантажити броузер Internet Explorer (або інший). Зайти в меню "Сервис\Свойства обозревателя". Відкрити по черзі всі закладки і заповнити відповідні поля, щоб використати потрібні можливості Internet Explorer для персонального використання.

 

1. У рядку броузера Internet Explorer "Адрес" задати http://www.rada.kiev. ua і натиснути Enter, щоб перейти на головну сторінку Верховної ради України. Шляхом перегляду гіперпосилань вивчити структуру цієї сторінки, яка є типовою. У меню броузера "Избранное" виконати пункт підменю "Добавить в избранное …", щоб встановити закладку на цій сторінці з вказаним Вами ім'ям.

 

2. У рядку броузера Internet Explorer "Адрес" задати таке: 194.44.142.4, щоб перейти на головну сторінку Національного університету "Києво-Могилянська академія". У рядку броузера Internet Explorer "Адрес" задати таке: 194.44.162.153, щоб зайти на головний сервер Інституту відкритого суспільства. У цьому ж рядку задайте http://www.iir.kiev.ua, щоб зайти на головну сторінку Інституту міжнародних відносин.

 

3. На панелі інструментів броузера натиснути кнопку "Назад", щоб перейти на щойно відвідувану сторінку, тобто щоб перейти на головний сервер Інституту відкритого суспільства. Повторне натиснення кнопки "Назад" призведе до переходу на попередньо відвідувану сторінку, тобто до переходу на головну сторінку Національного університету "Києво-Могилянська академія". На панелі інструментів броузера натиснути кнопку "Вперед", щоб перейти на уже відвідувану нами сторінку в іншому напрямі, тобто щоб перейти на головний сервер Інституту відкритого суспільства.

 

4. Зайти в меню броузера "Избранное" і виконати пункт підменю, який названий Вами при виконанні пункту 2. Він забезпечить перехід на головну сторінку Верховної ради України.

 

5. Зайдіть в меню броузера "Вид" виконайте підменю "Вид кодировки". Таке виконання викличе висхідне меню для вибору необхідного кодування. Особливо це чітко видно при використанні на сторінці не латинських літер.

 

6. Перехід на іншу сторінку можна забезпечити також натисненням мишкою, в той час коли курсор змінює свій звичайний вигляд на долоню руки. Цей перехід називається переходом за гіперпосиланням.

 

7. Зайдіть в меню броузера "Файл" виконайте підменю "Создать\Окно" або одночасно натисніть клавіші Ctrl+N. Броузер відкриє нове вікно. У цьому вікні буде виконуватися інша робота користувача в Інтернет. Ви можете виконати описані вище пункти 1-7. Після виконання пунктів 1-7 або одразу, Ви можете зайти на сторінку http://www.meta.kharkiv.net. Як ви бачите ця сторінка є елементом пошукової системи в Інтернет. Системі пошуку буде присвячена наступна лабораторна робота. Повторне виконання підменю "Создать\Окно" або одночасне натиснення клавіш Ctrl+N призведе до відкриття третього вікна броузера у якому буде виконуватися інша робота. Аналогічно описаному вище, забезпечуєтья робота броузера у третьому вікні. Кількість завантажених вікон висвічується на системній лінійці. Клацаємо курсором мишки на будь-яке згорнуте вікно ми розгортаємо його і можемо продовжувати роботу у ньому.

 

8. Для запам'ятовування поточної Web-сторінки виконуємо меню "Файл" підменю "Сохранить как …". Відредагувавши назву майбутнього файлу і шлях до нього, натискуючи кнопку "Сохранить", ми забезпечуємо зберігання цієї сторінки на зовнішньому пристрої Вашого комп'ютера для подальшого використання. Таке зберігання може бути забезпечене і на гнучкому диску.

 

9. Зайдіть в меню "Пуск" операційної системи Windows. Виконайте команду "Выполнить…". Відкриється вікно "Запуск программы". Для того щоб зв'язатися з віддаленим комп'ютером ts.kiev.ua фірми Технософт у полі "Открыть" наберіть Telnet ts.kiev.ua. На екрані Ви побачите запрошення віддаленого комп'ютера згаданої фірми. На пропозицію віддаленого комп'ютера "Login:" треба ввести реєстраційне ім'я, на пропозицію "Password:" треба ввести пароль. Для незареєстрованих користувачів, тобто для Вас, на першу пропозицію треба відповісти - anonymous, на другу - anonymous (а краще адресу своєї електронної пошти). Пам'ятаймо, що надалі необхідно виконувати команди віддаленого комп'ютера, який, як правило, працює під керівництвом операційної системи сімейства Юнікс. Командою close можна розірвати зв'язок.

 

10. Зайдіть в меню "Пуск" операційної системи Windows. Виконайте команду "Выполнить…". Відкриється вікно "Запуск программы". Для того щоб зв'язатися з анонімним FTP-сервером виконайте таке. У полі "Открыть" наберіть ftp ftp.ts.kiev.ua. На екрані Ви побачите запрошення віддаленого комп'ютера згаданої фірми Технософт. На пропозицію віддаленого комп'ютера "Login:" треба ввести реєстраційне ім'я, на пропозицію "Password:" треба ввести пароль. Для незареєстрованих користувачів, тобто для Вас, на першу пропозицію треба відповісти - anonymous, на другу - anonymous (а краще адресу електронної пошти). Як результат, Ви отримаєте запрошення віддаленого комп'ютера, а саме його FTP-програми. Таке запрошення буде мати такий вигляд: …..#ftp>

 

11. Виконайте команду ftp-програми, яка називається "?". Як результат її виконання Ви побачите повний перелік виконавчих команд.

 

12. Для використання броузера для копіювання на свій комп'ютер файлів з віддаленого комп'ютера виконайте таке. У адресному рядку броузера Internet Explorer наберіть ftp://ftp.ts.kiev.ua/. Як результат, на екрані побачите систему папок і файлів які знаходяться на віддаленому комп'ютері раніше згаданої фірми Технософт. У цьому випадку ви працюєте з файловою системою віддаленого комп'ютера як зі своїм, використовуючи навіть мишку.

 

13. Для копіювання папки чи файла натисніть праву клавішу мишки і скористайтесь контекстним меню для запам'ятовування інформації на свій комп'ютер.

 

14. Самостійно підбирає декілька доменних чи IP адрес ресурсів(підручники, наукові статті, радіо, телебачення тощо).

 

На знайдених адресах Інтернет відпрацьовути такі питання:

1. Обрати доменні та ІР-адреси відповідних ресурсів.

2. Налаштувати програмне забезпечення комп'ютера IBM PC для роботи в мережі.

3. Вивчити структури відповідних Web-сторінок.

4. Використати декілька закладок.

5. Забезпечити відвідування (вперед, назад) відповідних сторінок.

6. Перехід за адресою та гіперпосиланням.

7. Застосувати багатовіконне використання броузера.

8. Змінити вибір кодування у броузері.

9. Запам'ятати декілька Web-сторінок на власний гнучкий диск.

10. Навчитись налаштовувати броузер.

11. Опанувати і практично використати головні пункти меню броузера.

12. Підключитися до віддаленого комп'ютера.

13. Виконати хоч дві команди на віддаленому комп'ютері.

14. Оглянути команди FTP-програми.

15. Використати броузер для FTP-сервісу: записати на свій комп'ютер один файл з Інтернету, розмір якого не перевищує 1Кб.

16. Переглянути назви файлів на віддаленому комп'ютері.


Контрольні запитання:

 

1. Охарактеризувати системне програмне забезпечення обчислювальної системи.

2. Охарактеризувати прикладне програмне забезпечення обчислювальної системи.

3. Охарактеризувати пріоритетні напрямки розвитку інформаційних технологій в Європі.

4. Охарактеризувати пріоритетні напрямки розвитку інформаційних технологій в Україні

5. Поняття інформаційних технологій. Міжнародні інформаційні технології.

6. Поняття автоматичної та автоматизованої обробки даних.

7. Місце систем передачі даних в інформаційних технологіях.

8. Комп'ютерні технології. Комп'ютерні мережі.

9. Класифікація комп'ютерних мереж.

10. Локальні комп'ютерні мережі.

11. Топології локальних комп'ютерних мереж.

12. Що таке Internet. Означення Internet. Історія розвитку.

13. Фактори розвитку Internet.

14. Поняття протоколу. Мережеві протоколи. Протоколи Internet.

15. Призначення та характеристика основних протоколів Internet..

16. Стандартизація мережевих протоколів.

17. Семирівнева модель мережевих протоколів - концепція ISO/OSI (International Standart Organization's Open System Interconnect). Загальна характеристика.

18. Протоколи ІР та ТСР. ТСР/ІР.

19. Адресація в Internet. ІР-адреси. Доменні адреси.

20. Сервіси Internet. Електронна пошта E-mail.

21. Сервіси Internet. Telnet.

22. Сервіси Internet. FTP.

23. Продовження копіювання файлів після розірвання зв'язку.

24. Програми для "перекачування" файлів та сайтів і їх функціональні можливості.

25. Сервіси Internet. Телеконференції.

26. Сервіси Internet. Internet Relay Chat (IRC).

27. Сервіси Internet. World Wide Web.

28. Характеристика долі кожного сервісу в Internet.

29. Характеристика доступу до Internet з локальної мережі.

30. Характеристика доступу до Internet за допомогою модему та телефонних каналів.

31. Характеристика доступу до Internet через виділений телефонний канал.

32. Технологія роботи з віддаленим комп'ютером.

 

Джерела інформації:

 







Дата добавления: 2015-10-15; просмотров: 442. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

ПРОФЕССИОНАЛЬНОЕ САМОВОСПИТАНИЕ И САМООБРАЗОВАНИЕ ПЕДАГОГА Воспитывать сегодня подрастающее поколение на со­временном уровне требований общества нельзя без по­стоянного обновления и обогащения своего профессио­нального педагогического потенциала...

Эффективность управления. Общие понятия о сущности и критериях эффективности. Эффективность управления – это экономическая категория, отражающая вклад управленческой деятельности в конечный результат работы организации...

Мотивационная сфера личности, ее структура. Потребности и мотивы. Потребности и мотивы, их роль в организации деятельности...

Тема: Кинематика поступательного и вращательного движения. 1. Твердое тело начинает вращаться вокруг оси Z с угловой скоростью, проекция которой изменяется со временем 1. Твердое тело начинает вращаться вокруг оси Z с угловой скоростью...

Условия приобретения статуса индивидуального предпринимателя. В соответствии с п. 1 ст. 23 ГК РФ гражданин вправе заниматься предпринимательской деятельностью без образования юридического лица с момента государственной регистрации в качестве индивидуального предпринимателя. Каковы же условия такой регистрации и...

Седалищно-прямокишечная ямка Седалищно-прямокишечная (анальная) ямка, fossa ischiorectalis (ischioanalis) – это парное углубление в области промежности, находящееся по бокам от конечного отдела прямой кишки и седалищных бугров, заполненное жировой клетчаткой, сосудами, нервами и...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия