Завдання 1. За заданою темою підібрати та опрацювати літературу
За заданою темою підібрати та опрацювати літературу. Знайти основні нормативні документи (до 5 документів) щодо заданої теми. Дати відповіді на контрольні питання. Оформити завдання за допомогою MS Word. Завдання 2. Нарахування адвалерного мита. В Україну на адресу фірми «Мангуст» з Чехії періодично надходить вантаж. Визначити ставку мита та нарахувати ввізне мито (за пільговою та повною ставкою) на наступні товари: · Тальк мелений, пакований, код 2526200000, кількість 2000 кг, вартість 1200 дол.; · Хлор, код 280110 0000, кількість 5000 кг, вартість 3000 дол. · Котли центрального опалення, код 8403109010, 50 шт., вартість 1 шт – 500 дол. 1. Створити таблицю 1. „ Ставки ввізного адвалерного мита на окремі товари”. Таблиця 1 3. Створити таблицю 2 „ Розрахунок мита ” та занести дані (в комірки з Х) та зробити розрахунки (в комірках з?) за допомогою логічних, статистичних та функцій ГПР. (1дол. США – 8,0 грн.; 1 євро – 11,0 грн.) В таблиці 6 записів – врахувати всі ставки для кожного товару. Тип ставки задати у вигляді спискової структури. Таблиця 2 Розрахунок мита
4. За допомогою умовного форматування відібрати товари, в яких ставка мита не більше 10 %. 5. Знайти загальну суму мита для товарів зі ставкою мита більше 20%. 6. Побудувати діаграму нарахованого мита (за повною і пільговою ставкою) для товарів, в яких ставка мита не більше 10 %. Вказати заголовок, підписати вісі та легенду діаграми. Вид діаграми, кольори, розташування легенди вибрати самостійно.
Завдання 3. За допомогою MS Access: 1. Створити БД “Митні брокери ”, що складається з 4 таблиць: - таблицю “Реєстр представників митних брокерів ”, яка містить наступну інформацію:
Ключовим полем в усіх таблицях зробити 1 поле. - таблицю “Особи ”:
- таблицю “Код підстави анулювання посвідчення ”:
- таблицю “Навчальні заклади”
2. Внести інформацію (10 записів) в таблиці “Особи”, “Код підстави анулювання посвідчення”, “Навчальні заклади” самостійно або з додатку. У п’ятий запис таблиці “Особи ” внесіть відомості про себе, як про представника митних брокерів. 3. За допомогою Майстра підстановок створити поля зі списками для введення даних в таблицю “Реєстр представників митних брокерів” з відповідних таблиць. 4. Встановити через Схему даних зв’язки між таблицями по ключовим полям. 5. Забезпечити цілісність даних. 6. Ввести дані в таблицю “Реєстр представників митних брокерів” – не менше 10 записів, використовуючи списки підстановок з відповідних таблиць. 7. Сортування: а) відсортувати таблицю “Реєстр представників митних брокерів” по даті видачі посвідчень по спаданню. б) відсортувати данні в таблиці “Особи” по прізвищу в алфавітному порядку. 8. Прості фільтри: а) встановити фільтр для юридичних осіб, які проживають в Києві або в Дніпропетровську. б) встановити фільтр для посвідчень виданих минулого року. в) встановити фільтр для коду підстави = 01 та в навчальному закладі АМСУ. 9. Запити: Запит 1 (з параметром). За заданим номером посвідчення отримати його дату, назву особи, адресу особи, заклад. Розрахувати дату закінчення дії посвідчення = [ Дата видачі]+ [Термін дії (3 роки) ]. Запит 2. Підрахувати кількість зареєстрованих представників митних брокерів, що отримали посвідчення за вказаний період (рік) по кожному навчальному закладу. Запит 3. Створити запит (для звіту 2), який повинен містити інформацію: Назва навчального закладу, рік видачі посвідчення, номер посвідчення. Впорядкувати дані за номером посвідчення. 10. Створити форми: a) автоформи для таблиць “ Особи ”, “ Навчальні заклади ”, “ Код підстави анулювання посвідчення ”; b) власну для таблиці “ Реєстр представників митних брокерів ” за допомогою Майстра форм. с) створити кнопкову форму, яка встановлює перехід на таблиці, форми та звіти бази даних. 11. Створити звіти: Звіт 1. Створити звіт митних брокерів, який повинен мати наступний вигляд:
|