Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Заповнити пропущені місця. 1. __________ ____________ ____________ - кредитна лінія, за якої ліміт кредитування запроваджується у вигляді ліміту видачі
1. __________ ____________ ____________ - кредитна лінія, за якої ліміт кредитування запроваджується у вигляді ліміту видачі, тобто банк бере на себе зобов'язання надати позику в певному розмірі; після надання банком кредиту у встановленому розмірі та його погашення позичальником стосунки між банком і позичальником припиняються.

2. __________ ____________ ____________ - кредитна лінія, за якої ліміт кредитування визначається у вигляді ліміту заборгованості з позики, що дозволяє позичальнику отримати позику у межах встановленого ліміту, погасити її всю або частину і автоматично отримати повторно кредит у межах терміну дії кредитної лінії; надається без спеціального забезпечення.

3. __________ ____________ ____________ - кредитна лінія, яка передбачає домовленість щодо наміру банку кредитувати і не є офіційним зобов'язанням банку, який зобов'язується надати позику згідно з заявкою клієнта лише у невідкладному випадку, тому клієнт використовує таку лінію лише як гарантію за позикою, яку надає інший кредитор; такі зобов'язання обліковуються на позабалансових рахунках.

4. __________ ____________ ____________ - це контрактне зобов'язання, згідно з яким банк зобов'язується у письмовій формі кредитувати клієнта за його проханням відповідно до термінів та умов, які передбачені кредитною угодою; банк може відмовити, коли виявить реальне погіршення фінансового стану позичальника або порушення ним умов кредитної угоди.

5. ___________ ____________ - кредит, що надається векселедавцю і виступає як гарантійна послуга; векселедавець, виставляючи вексель, вказує платника, який повинен акцептувати його. Клієнт виставляє тратту на банк, котрий її акцептує за умови, що до настання строку платежу по векселю клієнт внесе в банк необхідну для погашення векселя суму. Позичальник (векселедавець) може використати акцептований банком вексель як платіжний засіб для купівлі товарів або облікувати його в іншому банку.

6. ___________ ____________ - кредит, що застосовується банками як гарантійна послуга; він має покрити зобов'язання клієнта, якщо останній не зможе виконати їх самостійно.

7. ___________ - це особливий вид економічних відносин з приводу надання кредитів під заставу нерухомого майна.

8. ___________ ____________ - житлові будинки, квартири, виробничі споруди, магазини, земельні ділянки, що є власністю позичальника і не є об'єктом застави за іншою угодою.

9. ___________ ____________ - це довгострокові цінні папери, які емітуються фінансовими і нефінансовими інститутами під забезпечення нерухомістю, і приносять твердий процент.

10. ___________ ____________ - це відносини між юридичними особами, які виникають у разі оренди майна і супроводжуються укладанням лізингової угоди; є формою майнового кредиту.

11. ___________ ____________ - рухоме майно (машини, обладнання, транспортні засоби, обчислювальна та інша техніка тощо) та нерухоме майно (будинки, споруди, система телекомунікацій).

12. ___________ ___________ ____________на___________ __________ - це кредити на покриття сезонних витрат, а саме: заготівлю кормів, добрив, робочу силу та пальне, а також на купівлю тварин.

13. ___________ ____________ - це кредит, що надається тільки в національній грошовій одиниці фізичним особам - резидентам України на придбання споживчих товарів тривалого користування та послуг і повертається в розстрочку, якщо інше не передбачено умовами кредитного договору.

14. ___________ ____________ - це тимчасове об'єднання банків, які створюються для координації дій при проведенні різного роду банківських операцій або для кредитування однієї, але великої угоди.

15. ___________ ____________ - це кредит, у якому беруть участь два або більше банків, кожний з яких самостійно веде переговори з позичальником, а потім вони узгоджують між собою умови кредитування, щоб у підсумку укласти кредитні договори з позичальником на однакових умовах.

 

 


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 1920. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.022 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7