Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

БОЙОВИЙ НАКАЗ КОМАНДИРА ВЗВОДУ НА НАСТУП

(ВАРІАНТ)

1. Противник підрозділами роти займає підготовлену оборону з переднім краєм по рубежу гай «Круглий», г. Каменка, вис. 201,5. Опорний пункт взводу в районі вигин дороги, вис. 176,7, г. Каменка. Його вогневі засоби виявлені: гай «Круглий», ліворуч 30 кулемет; вис. 178,4, ближче 200 танк в окопі; вигин дороги, ліворуч 40 ПТРК; на г. Каменка танк в окопі, БТР, вис. 176,7, праворуч 10, ближче 100 танк в окопі.

Перед переднім краєм протитанкові і протипіхотні мінні поля.

2. 1 мр з гв з рубежу вис. 163,0, пагорб у взаємодії з1 тв 1 тр і 2 мр атакою з ходу в пішому порядку в напрямі вигин дороги, безіменна висота знищує противника в опорному пункті взводу на м. Каменка і опановує рубежем курган, вис 201,5, надалі наступає в напрямі м. Каменка, Зайцеве.

3. 1 мв з 1 гвід, кулвід у взаємодії з 2 мв і 3 мв і танками 102, 103 з рубежу кущ, камені атакою з ходу в пішому порядку знищує групу піхоти, РПГ, ПТРК, танк в окопі в опорному пункті на г. Каменка, надалі наступає в напрямі м. Каменка, безіменна висота. Місце спішування кущ, камені.


4. У період вогневої підготовки атаки артилерія і міномети придушують живу силу і вогневі засоби противника на передньому краї і в найближчій глибині; вогнем прямим наведенням артилерія знищує танки в окопах. Праворуч наступає 2 мв з гвід і у взаємодії з 1 мв і танком 101 з рубежу вис. 163,0, кущ атакою з ходу в пішому порядку в напрямі узлісся чагарнику, вис. 178,4 знищує групу піхоти, кулемет, надалі наступає а напрямі вис. 178,4, сарай.

Зліва наступає 3 мв з гвід і у взаємодії з1 мв і танком 104 з рубежу камені, пагорб атакою з ходу в пішому порядку в напрямі дерево, вис. 176,7 знищує танк в окопі і групу піхоти противника, надалі наступає в напрямі вис. 176,7, руїна.

5. 2 мвід з розрахунком кулемета у взаємодії з танком 102 атакою з ходу з рубежу кущ, дерево знищити групу піхоти противника і кулемет, надалі наступати в напрямі вигин дороги, висота.

1 мвід з розрахунком кулемета атакою з ходу з рубежу дерево, колісні знищити

ПТРК, надалі наступати в напрямі г. Каменка, безіменна висота.

3 мвід з розрахунком кулемета у взаємодії з танком І 03 атакою з ходу з рубежу дерево, камені знищити групу піхоти, танк в окопі, надалі наступати в напрямі чагарник, безіменна висота.

1 го подавити групу піхоти і ПТРК на г. Каменка. Вогнева позиція біля куща; напрям стрільби окремий будинок. У ході атаки підтримати наступ взводу, надалі наступати в напрямі г. Каменка, висота, в ході бою переміщатися за 2 мвід.

Стрільцю-санітару наступати зліва від мене в готовності надати медичну допомогу пораненим.

6. Готовність до наступу 24:00 15.09.

7. Я знаходжуся за першим відділенням. Заступники — штатний і командир 1 мвід.

Після віддачі бойового наказу командир взводу організує взаємодію з приданими підрозділами.

Організовуючи взаємодію, командир взводу повинен:

- вказати порядок висування до рубежу переходу в атаку, розгортання в бойовий порядок, ведення вогню з стрілецької зброї, бойових машин піхоти (бронетранспортерів), руху в атаку, пророблення проходів в загородженнях і перешкодах і їх подолання;

- вказати порядок ведення вогню по повітряних цілях;

- узгодити дії відділень між собою, з приданими вогневими засобами і сусідами;

- довести сигнали оповіщення, управління, взаємодії і порядок дій за ними;

- вказати порядок спішування особового складу і дій після цього бойових машин піхоти (бронетранспортерів).

Організовуючи бойове забезпечення, командир взводу вказує:

- порядок спостереження і дій особового складу при застосуванні противником ядерної, хімічної і запалювальної зброї у вихідному районі, при висуванні до рубежу переходу в атаку і в ході наступу;

- порядок інженерного обладнання вихідного району для наступу, його маскування;

- порядок маскування в ході висування;

- місце проходу в мінному полі противника, його позначення і порядок подолання.

При організації управління командир взводу уточнює (доводить) радіодані і порядок користування радіозасобами у вихідному районі при висуванні і з початком наступу.Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 6786. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.02 сек.) русская версия | украинская версия