Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ВИСНОВКИ З ОЦІНКИ ОБСТАНОВКИ
1. Виходячи з тактики дій противника, його організації, наявності бойової техніки і озброєння очевидно, що на г. Каменка обладнаний опорний пункт взводу. Перед фронтом наступу взвод може зустріти в обороні до двох відділень. Найбільш слабким місцем в обороні противника на напрямі наступу взводу є стик відділень в районі куща. Найбільш важливі цілі противника: ПТРК, два танки в окопі, вони знищуються засобами старшого командира в період вогневої підготовки атаки. У глибині оборони пн. безіменної висоти підготований взводний опорний пункт противника. Контратака противника можлива з напряму курган, г. Каменка.

2. Взвод наступає на напрямі зосередження основних зусиль роти, має перевагу над противником в силах, і вогневих засобах трьохкратне (3:1) і здатний виконати поставлену бойову задачу. Бойовий порядок взводу мати — цеп. На правому фланзі наступає 2 мвід з розрахунком кулемета із задачею атакою з ходу в пішому порядку знищити кулемет противника; в центрі наступає1ї мвід з розрахунком кулемета із задачею у взаємодії з танком 102 атакою з ходу в пішому порядку знищити ПТРК, РПГ; на лівому фланзі наступає 3 мвід з розрахунком кулемета із задачею у взаємодії з танком 103 атакою з ходу в пішому порядку знищити кулемет; гвід в ході атаки подавити групу піхоти і ПТРК, підтримати атаку взводу, бути в готовності до відбиття контратаки з напряму курган, г. Каменка. При атаці переднього краю оборони противника найбільш тісну взаємодію здійснювати з 2 мв, в глибині оборони з 3 мв.

3. Об’єкти атаки сусідів по глибині співпадають з об’єктом атаки взводу. Противник, що обороняється на м. Каменка, може затримати просування 1 мв і знизити темп наступу, тому в ході бою за оволодіння г. Каменка необхідно передбачити безперервну взаємодію з сусідами при виконанні бойової задачі.

4. Взвод повинен якнайшвидше оволодіти г. Каменка, що порушить систему вогню, управління і взаємодію в опорному пункті. З оволодінням г. Каменка взвод повинен бути в готовності до відбиття контратаки з напряму курган, г. Каменка.

Умови місцевості забезпечують виконання поставленої задачі. Місця спішування мати на рубежі кущ, камені.

5. У відділеннях мати спостерігачів за повітряним противником, нагадати сигнали оповіщення про повітряний, радіаційний і хімічний напад противника.

Оповіщення здійснювати по радіо і голосом.

Для ведення вогню по повітряних цілях на малих висотах призначити чергові вогневі засоби — кулемети РПК.

На основі оцінки обстановки командир взводу приймає рішення, в якому визначає:

- порядок виконання отриманої задачі;

- задачі відділенням, доданим підрозділам і вогневим засобам;

- порядок взаємодії.

РІШЕННЯ (ВАРІАНТ)

1. Порядок виконання отриманої задачі.

Використовуючи вогонь артилерії, вогнем бронетранспортерів, стрілецького озброєння знищити живу силу і вогневі засоби в опорному пункті на г. Каменка і оволодіти ним; у взаємодії з танками 102, 103 і сусідами атакою з ходу в пішому порядку завершити знищення відділення, ПТРК і танка в окопі, надалі розвивати наступ в напряла г. Каменка, безіменна висота. Бойовий порядок — цеп, маючи 1 мвід в центрі, 2 мвід на правому, 3 мвід на лівому фланзі, кулеметне відділення по-розрахунково додати відділенням, гвід за 2 мвід.

2. Задачі відділенням, доданим підрозділам і вогневим засобам.

1 мвід з розрахунком кулемета у взаємодії з танком 102 атакою з ходу в пішому порядку знищує ПТРК, РПГ надалі наступає в напрямі г. Каменка, безіменна висота;

2 мвід з розрахунком кулемета атакою з ходу в пішому порядку знищує групу піхоти, кулемет, надалі наступає в напрямі вигин дороги, безіменна висота;

3 мвід з розрахунком кулемета у взаємодії з танком 103 атакою з ходу в пішому порядку знищує групу піхоти, танк в окопі, надалі наступає в напрямі чагарник, безіменна висота;

гвід в ході атаки придушує групу піхоти і ПТРК на г. Каменка (вогневу позицію мати біля куща, напрям стрільби окремий будинок), надалі наступає в напрямі г. Каменка, безіменна висота, в ході бою переміщується за 1 мвід.

3. Порядок взаємодії.

Взвод в бойовому порядку виходить на рубіж переходу в атаку, спішується на рубежі чагарник, камені під прикриттям вогню артилерії і танків.

У ході атаки 2 мвід знищує групу піхоти і кулемет противника, 1 мвід знищує ПТКР, групу піхоти, 3 мвід — танк в окопі, гвід знищує групу піхоти і ПТРК.

Бути в готовності до знищення знову виявлених цілей противника.

Мінно-вибухові загородження противника долаються по проходу 4 в колону по два. Бронетранспортери, рухаючись за цепом взводу, підтримують його атаку вогнем.

Флангові вогневі засоби противника знищуються вогнем флангових відділень і бронетранспортерами. Противник, який контратакує — знищується всіма вогневими засобами взводу з місця, а потім атакою завершується його знищення.

Рекогносцировку командир взводу проводить з командирами відділень, приданих підрозділів, а іноді залучаються механіки-водії. Якщо виїхати на місцевість не можливо, командир взводу проводить рекогносцировку у вихідному районі по карті і на макеті місцевості.

У ході рекогносцировки командир взводу вивчає місцевість, вказує орієнтири і уточнює:

- зображення переднього краю оборони противника і розташування його вогневих засобів, особливо протитанкових, місця і характер загороджень, а також цілі, що уражаються засобами старшого командира;

- бойові задачі відділень і приданих вогневих засобів;

- місця проходів в загородженнях, переходів через перешкоди і їх позначення, місця оснащення танків катковими мінними тралами;

- маршрут висування, рубежі розгортання, переходу в атаку, спішування і безпечного віддалення.

Після проведення рекогносцировки командир взводу віддає бойовий наказ.Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 1573. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2021 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия