Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Взвод на марші
Управління взводом на марші командир взводу здійснює, знаходячись в бойовій машині (танку), встановленими сигналами. Всі команди повинні подаватися стисло і ясно.

Витягнення колони взводу має важливе значення для своєчасного виходу на маршрут і заняття свого місця в колоні роти. Особлива увага звертається на знання підлеглими порядку руху, маршруту і часу висунення до місця шикування колони роти, сигналу про початок витягнення і дотримання ними режиму маскування і заходів безпеки. З метою забезпечення органі­зованого витягнення вночі шляхи висунення потрібно визначити добре видимими віхами або покажчиками.

Командир роти визначає пункти і час виходу взводів на маршрут роти. Виходячи з відстані до цих пунктів і враховуючи швидкість витягнення, рівну 0,5–0,75 швидкості руху колони на марші (12–15 км/год), командир взводу визначає необхідний час витягнення колони взводу до заняття свого місця в колоні роти з таким розрахунком, щоб в визначений командиром роти час і у вказаному пункті зайняти своє місце в колоні роти. З отриманням сигналу (розпорядження) про початок руху командир взводу подає команду на витягнення колони. Команда подається зоровими сигналами (прапорцями, ліхтарями), а також голосом. Одночасно він рушає з місця на своїй машині, спостерігаючи за діями підлеглих. При витягненні колону взводу потрібно вести вздовж узлісь, по ярах і інших місцях, що забезпечують дотримання заходів маскування. Командир взводу йде в голові колони. Він зобов'язаний суворо дотримуватись встановленого порядку маршу, не допускати затримок руху, стежити за маршрутом, вести безперервне спостереження за сигналами командира роти, своєчасно оповіщати особовий склад про противника, радіоактивне, хімічне і бактеріологічне (біологічне) зараження.

Машини в колоні рухаються по правій стороні дороги, залишаючи ліву вільною для зустрічного руху або обгону, з встановленими дистанціями і швидкістю руху, дотримуючись заходів безпеки. Для захисту від високоточної зброї противника максимально використовуються поля радіолокаційної невидимості, утворені складками місцевості та місцевими предметами, а також придорожня рослинність. На відкритих ділянках маршруту не допускаються скупчення та зупинка машин, швидкість руху і дистанції між машинами збільшуються.

Під час вимушеної зупинки машина відводиться на праве узбіччя або в сторону від дороги, де ліквідується несправність. Після того, як несправність буде ліквідована, машина приєднується до колони, яка проходить; своє місце у взводі вона займає тільки на привалі. Несправну машину, яка зупинилась, об'їжджають тільки зліва. Обгін колон під час руху забороняється.

Вночі машини рухаються з використанням приладів нічного бачення або світломаскувальних пристроїв, а під час руху по ділянках місцевості, які проглядаються противником, і в світлу ніч — з повністю виключеним світлом і приладами нічного бачення.

Управління взводом на марші здійснюється встановленими сигналами. Радіозасоби працюють лише на прийом.

При вимушеній зупинці командир машини подає встановлений сигнал, виводить її на праве узбіччя або в сторону від дороги і вживає заходів до усунення несправності. Машина, що відстала після усунення несправності приєднується до колони, що проходить. Своє місце у взводі вона займає на привалі. Обгін колон в русі забороняється. Вночі машини рухаються з використанням приладів нічного бачення або світломаскувальних пристроїв, а при русі на ділянках маршруту, що проглядаються противником, а також в світлі ночі — з вимкненим світлом і приладами нічного бачення.

Під час руху перед різким поворотом головна машина сповільнює швидкість руху, щоб машина, що йде позаду, не втратила її з поля зору. На кожній машині призначені члени екіпажу ведуть спостереження за сигналами машин, що йдуть попереду, і командирських машин, за повітряним, наземним противником і місцевістю.

Зенітні засоби знаходяться в готовності до відкриття вогню.

За сигналом оповіщення про повітряного противника взвод продовжує рух. Вогневі засоби, виділені для ведення вогню, готуються до його відкриття. Люки бойових машин піхоти (танків, бронетранспортерів), крім необхідних для ведення вогню, закриваються. Протигази переводяться в положення “напоготові”. Вогонь відкривається по команді командира взводу або старшого командира.

За сигналами оповіщення про радіоактивне, хімічне і бактеріологічне (біологічне) зараження взвод продовжує рух. Люки машин закриваються, включається система захисту від зброї масового ураження. Особовий склад у відкритих машинах одягає протигази (респіратори). Зони з високими рівнями радіації, райони руйнування, пожеж і затоплень на маршруті рух взвод (в складі колони роти), як правило, обходить. При неможливості обходу вони долаються з максимально можливою в умовах, що склалися швидкістю з використанням системи захисту від зброї масового ураження і засобів індивідуального захисту.

У ході маршу не виключений раптовий напад наземного противника, а також ведення бою на заздалегідь виділених рубежах вірогідної зустрічі з ним. У цьому випадку взвод стрімко розгортається в бойовий порядок відповідно до місця, що займається в колоні роти або отриманої задачі і у взаємодії з сусідами рішуче атакує противника, захоплює рубіж, що забезпечує успішне виконання задачі роти. У всіх випадках командир взводу повинен прагнути до випередження противника в розгортанні і відкритті вогню, а також до проведення маневру з метою заняття вигідного положення для ведення вогню по най­уразливішому місцю противника або виходу йому у фланг і тил.

На привалах машини зупиняються на правому узбіччі дорогине ближче 10 м одна від одної або на дистанціях, установлених командиром.

Бойові машини піхоти (бронетранспортери), танки розміщуються по можливості під кронами дерев, в радіолокаційній тіні місцевих предметів, а на відкритій місцевості маскуються штатними маскувальними покриттями і місцевими матеріалами. Висадка із машин здійснюється тільки за командою (сигналом) своїх командирів. Для відпочинку особовий склад розташовується справа від дороги. В машинах залишаються спостерігачі та чергові куле­метники (навідники гармат), а в командирських машинах — і чергові на радіозасобах. Вогневі засоби, призначені для відбиття повітряного противника, знаходяться в готовності до ведення-вогню.

Екіпажі машин (водії) проводять контрольний огляд озброєння і техніки, виконують технічне обслуговування і спільно з призначеним для допомоги особовим складом ліквідують виявлені несправності. У відповідності з рішенням старшого командира особовому складу видається гаряча їжа і організовується дозаправка машин.Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 1962. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2021 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия