Студопедия — І. Багряний
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

І. Багряний


1. Як називали територію на Далекому Сході. що була заселена переважно українцями? (Зелений Клин)

2. Г. Многогрішний був нащадком славного гетьмана, першого політичного заслання Сибіру.... (Дем’ян Многогрішний)

3. Кому належать слова: «Вперед, Робінзоне! бог не без милості, козак не без щастя» (Г. Многогрішному. Розмова з бурундучком)

4. з якими родинаи ми зустрічаємось у романі? (Сірків та Морозів)

5. Як в народі називали тайгу? (Золотим Ельдорадо)

6. Кого характеризують такі слова: «Стрибнув у певну смерть, але не здався, 99 шансів проти одного було за те, що від нього залишаться самі шматки, але стрибнув»? (Г. Многогрішного)

7. Які слова стають моральним кредо Г. Многогрішного? («Ліпше вмирати біжучи, ніж жити гниючи»)

8. назвіть перших каторжників Забайкалля? (навіжений протопоп Аввакум, гетьман на ймення Д. Многогрішний)

9. Скільки років каторги присудили Г. Мнолгогрішному? (25)

10. Як звали брата Наталки? (Грицько)

11. Кому належать слова: «Вір у своє щастя! А воно в тебе є. У сміливих щастя завжди є.» (Сірчиха Григорію)

12. Чия характеристика? «Високий, як батько, дебелий красень. Молодий – років 25. На ньому військовий, старенький френч». (Грицько)

13. Кому Наталка дає таку характеристику: «Два ведмеді»? (Грицьку і Григорію)

14. Зі скількох частин та розділів складається твір? (З 2 частин та 12 розділів)

15. Як називають молоді роги? (Панти)

16. Як звали собаку Сірків? (Заливай)

17. Кого зустріли Грицько з Григорієм у Хабаровську, у ресторані? (2 дівчат-українок)

18. Що означає слово «Фійона» у вислові: «Фійона Медвину привіт передавала»? («Фійона – це ж красуня, жінка того тунгуза, на прізвище Дядоров, краля писана. росіянка).

19. Хто такий Медвин? (Слідчий, а потім начальник відділу одного управління НКВД)

20. Куди емігрував Григорій з Наталкою? (До Маньчжурії, у Китай)

21. Кому адресовані слова: «Судив і присуд виконав я – Григорій Много- грішний. А за що – цей пес сам знає»? (Медвину)

22. Кому наснився дивний і страшний сон: «Йому приснилась мати.. мати на побаченні перед розстрілом. Рідна мати. бідна мати. Він прощався з нею і гірко плакав...»? (Г. Многогрішному)

23. Який епізод з роману характеризує цей уривок: «Дві постаті канули в темряві. По всьому кордону лопотіла перестрілка, рвучи темряву на шматки. Японські прикордонники, поставлені на ноги небезпекою, теж заалярмувалипо всій лінії, вліво і вправо десь за кілометри...» (Перетин Кордону Григорія і Наталки)

24. хто приніс звістку батькам про Григорія і Наталку? (Собака Заливай)

25. Кого характеризують ці рядки: «Подався доганяти без надії догнати. Але – сміливі завжди мають щастя»? (Про собаку Заливай (кінець роману)).

26. Назвіть дійсне прізвище І. Багряного. (І. Лозов’ягін)

27. Визначте жанр «Тигролови». (Пригодницький роман)

28. родина Сірків змушена була залишити село і перебратися в лісові нетрі.... (Сіхоте-Аліня)

29. І. Багряний на далекому Сході перебуває як каторжанин «БАМЛАГу». Як розшифровується абревіатура? (Табір Байкало-Амурської магістралі, залізниці, збудованої силами ув’язнених)

30. До якої стильвої течії відноситься роман «Тигролови»? (Експресіонізм)

31. Що в перекладі означає слово «експресіонізм»? (Вираження)

32. Назвіть композиційні частини роману? (Зав’язка – втеча Григорія з поїзда-дракона; кульмінація – зустріч Григорія і Медвина в тайзі; розв’язка – вбивство Медвина і перехід кордону в Маньчжурію).

33. Який наявний у романі один збірний образ із явно символічним значенням? (Образ каторжників, який кілька разів постає в романі, характеризуючи зображений у ньому час)

34. Чия це характеристика: «Юнак – 25 літ, русявий, атлет, авіатор тчк. Суджений на 25 років тчк...» (Прикмети Героя, які були вказані в телеграмі-блискавці, яку чекісти розіслали по всій Транссибірській магістралі...)

35. кому належать слова: «Людина – це найвеличніша з усіх істот. Людина – найнещасливіша з усіх істот. Людина – найпідліша з усіх істот. Як тяжко з цих трьох рубрик вибрати першу для доведення прикладом». (І. Багряному)

36. Під якою назвою був опублікований роман «Тигролови»? («Звіролови»)

37. Який документ І. Багряний назвав «документом доби»? (Памфлет «Чому я не хочу повертатися до СРСР»)

38. назвіть основний композиційний прийом, за яким побудовано роман? (За принципом дихотології, тобто сюжетні лінії розгортаються паралельно, протиставляються і зіставляються)

39. Що символізує образ Г. Многогрішного? (Уособлює нескорену й волелюбну Україну, кращі сини якої борються за її незалежність)

40. З чим порівнює автор 2 експреси, які мчать сибірськими просторами? (З драконами)Дата добавления: 2015-08-31; просмотров: 10691. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Композиция из абстрактных геометрических фигур Данная композиция состоит из линий, штриховки, абстрактных геометрических форм...

ИГРЫ НА ТАКТИЛЬНОЕ ВЗАИМОДЕЙСТВИЕ Методические рекомендации по проведению игр на тактильное взаимодействие...

Реформы П.А.Столыпина Сегодня уже никто не сомневается в том, что экономическая политика П...

Виды нарушений опорно-двигательного аппарата у детей В общеупотребительном значении нарушение опорно-двигательного аппарата (ОДА) идентифицируется с нарушениями двигательных функций и определенными органическими поражениями (дефектами)...

Весы настольные циферблатные Весы настольные циферблатные РН-10Ц13 (рис.3.1) выпускаются с наибольшими пределами взвешивания 2...

Хронометражно-табличная методика определения суточного расхода энергии студента Цель: познакомиться с хронометражно-табличным методом опреде­ления суточного расхода энергии...

ОЧАГОВЫЕ ТЕНИ В ЛЕГКОМ Очаговыми легочными инфильтратами проявляют себя различные по этиологии заболевания, в основе которых лежит бронхо-нодулярный процесс, который при рентгенологическом исследовании дает очагового характера тень, размерами не более 1 см в диаметре...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2023 год . (0.012 сек.) русская версия | украинская версия