Римське приватне право.
Максимальна кількість балів, які студент може отримати за ЗМ1 – 25, за ЗМ2 – 35. Оскільки формою контролю дисципліни є іспит, то оцінювання знань студентів здійснюється шляхом поточного (модульного ЗМ1, ЗМ2) контролю та семестрового контролю (СК), а підсумковий результат роботи студента впродовж семестру і складання іспиту оцінюється за 100-бальною шкалою і розраховується за формулою: Підсумкова оцінка = ЗМ1 (Оцінка в балах) + ЗМ2 (Оцінка в балах) + СК (Оцінка в балах)
Поточний контроль включає в себе такі форми роботи та порядок їх оцінювання: 1. Робота на семінарських заняттях – до 35 балів (до 5 балів на кожному семінарському занятті). Робота включає в себе: - усну відповідь – до 21 бала (до 3 балів на кожному семінарському занятті); - доповнення – до 14 балів (до 1 - 2 бали на кожному семінарському занятті); 2. Виконання домашніх індивідуальних завдань – до 9 балів (1 бал за кожне виконане та оцінене викладачем домашнє індивідуальне завдання); 3. Виконання завдань проміжного залікового модуля – до 20 балів (до 10 балів за кожну модульну контрольну роботу), проводиться на останньому семінарському занятті змістового модуля.
Оцінка семестрового контролю (підсумкова оцінка (СК) розраховується за формулою: СК = ЗМ1 (оцінка в балах х коефіцієнт 0,89) + ЗМ2 (оцінка в балах х коефіцієнт 0,85) + письмовий іспит (оцінка в балах)
У випадку відсутності студента з поважних причин на лекції або семінарському занятті він зобов’язаний відпрацювати пропущене заняття через усне опитування в позааудиторний час (час консультацій викладача) або за бажанням викладача відпрацювати пропущене заняття шляхом написання реферату на тему, задану викладачем (але не більше половини від загальної кількості лекцій та семінарських занять). Невідпрацьовані заняття вважаються незданими і за них не нараховується оцінка в балах.
Студенти також протягом всього вивчення нормативного курсу «Римське право» повинні вивчити та здати тези латинською мовою, що будуть роздані викладачем на початку семестру. Тези здаються в поза аудиторний час (час консультацій викладача) двічі на семестр: після першого та другого змістових модулів. Відсутність відмітки про складання тез означає зниження підсумкової оцінки студента на 1 бал за національною шкалою.
|