Нормативний;
3) кумулятивний; 4) зменшення залишкової вартості; 5) виробничий.
48. Оцінка запасів за методом ФІФО базується на припущенні, що: 1) запаси оцінюються шляхом ділення сумарної вартості їх залишку на початок звітного місяця й вартості одержаних протягом місяця запасів на сумарну кількість запасів на початок місяця і одержаних у звітному місяці запасів; 2) запаси використовуються у послідовності, що є протилежною їх надходженню на підприємство; 3) запаси використовуються в тій послідовності, в якій вони надходили на підприємство; 4) відстежується вартість кожної одиниці запасів; 5) немає правильної відповіді.
49. Склад витрат, що становлять виробничу собівартість готової продукції власного виробництва, визначається: 1) у Законі України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність»; 2) у П(С)БО № 1 «Баланс»; 3) у П(С)БО № 16 «Витрати»; 4) у П(С)БО № 26 «Собівартість продукції»; 5) немає правильної відповіді.
50. Частина в активах підприємства, що залишається після вирахування зобов’язань, – це: 1) власний капітал; 2) страховий капітал; 3) непокриті збитки; 4) залучений капітал; 5) акціонерний капітал.
51. Зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів або збільшення зобов’язань, які призводять до зменшення власного капіталу, - це 1) оренда;
|