Які підходи до оптимізації бізнес-процесів розглядаються в концепції Харрінгтона?
1. Методика швидкого аналізу рішення, бенчмаркінг, перепроектування та реінжиніринг процесу. 2. SWOT-аналіз, перепроектування та реінжиніринг процесу. 3. PEST-аналіз, SWOT-аналіз, перепроектування та реінжиніринг процесу. 4. Матриця можливостей та загроз, метод профілювання середовища, перепроектування та реінжиніринг процесу.
151. При проектуванні змін слід брати до уваги такі найбільш часті суб’єктивні патології в структурному управлінні: 1. Нові підрозділи пригнічують ініціативу низових підрозділів (панування структури над функцією). 2. Замкнутість структурних підрозділів на власних завданнях у відриві від цілей та інтересів суміжних підрозділів і організації в цілому (авторських підрозділів). 3. Несумісність особистості з функцією; абсолютизація бюрократії. 4. Усі відповіді правильні.
152. Використання методики швидкого аналізу дозволяє оптимізувати досліджуваний процес протягом: 1. Від 4 до 6 місяців. 2. Від 80 до 100 днів. 3. 90 днів. 4. Більше 100 днів.
153. Здійснення типового проекту бенчмаркінгу процесу розробки найбільш вигідного, націленого на майбутнє рішення, займає: 1. Від 4 до 6 місяців. 2. Від 80 до 100 днів. 3. 90 днів. 4. Більше 100 днів.
154. FAST (методика швидкого аналізу рішення) – це: 1. Систематичний метод визначення, розуміння і творчий розвиток товарів, послуг, бенчмаркінгових проектів, устаткування, процесів і процедур більш високої якості для поліпшення поточної діяльності організації за допомогою вивчення того, як різні організації виконують однакові або схожі операції. 2. Концентрація уваги команди щодо поліпшення процесу на вдосконалення існуючого процесу. 3. Концентрація уваги групи на певному процесі протягом одно-дводенної наради для визначення способів, що можуть її удосконалити протягом наступних 90 днів. 4. Створення абсолютно нових і більш ефективних бізнес-процесів.
|