Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Завдання №3
До приватного нотаріуса Максименка звернулася громадянка Міщенко Л.В., з вимогою про повернення їй документів, які знаходились у нього на зберіганні. Однак Максименко відмовився повернути їй документи, мотивуючи своє рішення тим, що його нотаріальна діяльність тимчасово зупинена і він не в праві вчиняти будь-які нотаріальні дії.

Чи правомірна відмова нотаріуса?

Завдання №4

Нотаріус поїхала у відпустку на три тижні, не повідомивши про це управління юстиції. Громадянин К. звернувся в управління юстиції із скаргою на нотаріуса про відсутність її на робочому місці, оскільки громадянин К. не мав змоги зробити відмітку на заповіті, який посвідчив цей приватний нотаріус і через його відсутність не зміг вчасно подати заяву про прийняття спадщини.

Чи є в діях нотаріуса порушення професійної етики чи обов’язків нотаріуса?

Завдання №5

Підготуйте перелік документів, необхідних для реєстрації приватної нотаріальної діяльності, та заяву про реєстрацію цієї діяльності. Вкажіть адресу, куди буде направлений пакет документів для реєстрації приватної нотаріальної діяльності.

ІІІ. Порядок проведення заключної частини заняття.

Підбиття підсумків роботи студентів на занятті. З’ясування ступеню засвоєння знань та оволодіння навичками.Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 440. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия