The exercises to be done after reading the text. Упражнение 4. Найдите в тексте английские эквиваленты следующих русских терминов и выпишите их.
Упражнение 4. Найдите в тексте английские эквиваленты следующих русских терминов и выпишите их. Тормоза, безопасность пассажиров зависит от правильной работы тормозов, барабанные тормоза, дисковые тормоза, тормоза с усилителем, гидравлический привод тормозов, жидкость под давлением, тормоза срабатывают, тормозное усилие, нажать на тормозную педаль. Упражнение 5. Найдите в тексте ответы на следующие вопросы: 1. What is the function of the brakes? 2. What types are brakes divided into? 3. What brakes do you know according to their mode of operation? 4. What braking systems are used today? 5. By what are brakes controlled? 6. When are brakes applied?
ЗАНЯТТЯ№30 “___”_______200 р.
Група: ЕА Спеціальність: «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» _________________________________________ Тема заняття: Узагальнююче заняття з теми «Експлуатація автомобіля». .Мета заняття: Методична: удосконалення методики проведення практичного заняття з використанням інтерактивних методів навчання.
Навчальна -: розвиток самостійного висловлювання за ситуацією, вчити формувати висловлювання та доводити свою думку,висказувати пропозиції, запрошувати та уточнювати інформацію, вести бесіду, використовуючи фахову лексику Виховна – виховання культури спілкування,мовленнєвого етикету, розширення кругозору мислення, інтересу до майбутньої професії. Вид заняття: практичне
Форма проведення заняття: узагальнення знань
Межпредметні зв'язки: Забезпечуючі:ділове мовлення,основи електропривода Забезпечувальні: культурологія, ,шкільний курс англійської мови,інформатика Методичне забезпечення: роздавальний матеріал
Література: В. А. Шляхова «Англійська мова для студентів машино будівничих спеціальностей» Москва «Вища школа» 2008 Raymond Murphy “ English Grammar in use” Cambrige University Press,
ХІД ЗАНЯТТЯ: 1. Організаційний момент _ хв. Привітання студентів Підготовка аудиторії до заняття, перевірка наявності студентів 2. Ознайомлення студентів з темою та навчальними цілями заняття (план План заняття:
1) Повідомлення оцінок за контрольну роботу, аналізування помилок. 2) Студенти представляють самостійно проработані теми та лексико-граматичні вправи до тем, перездають контрольні точки (контроль самостійної роботи студентів) 3) Підрахування балів за модуль
|