Задача № 4. Розрахувати чисельність позазмінного персоналу радіотелевізійної передавальної станції, розподілити його за кваліфікацією та визначити додатковий позазмінний
Розрахувати чисельність позазмінного персоналу радіотелевізійної передавальної станції, розподілити його за кваліфікацією та визначити додатковий позазмінний персонал.
Розрахунок чисельності позазмінного персоналу провадиться за нормами обслуговування (Нj) в людино-годинах за місяць роботи обладнання, апаратури, споруд. Чисельність позазмінного персоналу розраховується за формулою:
, шт. од., (6)
де Нj — норматив на планово-профілактичні роботи й поточний ремонт в люд.-год. на місяць на комплекс (за сумарної потужності телевізійних та радіотрансляційних передавачів УКХ-ЧМ на РПС та РТС; додаток Б, табл. Б2). Для технічного обслуговування і поточного ремонту антенно-щоглових споруд станції, які перебувають в підпорядкуванні РТПЦ, в штаті РТПЦ впроваджуються одиниці антенщиків-щогловиків із розрахунку два працівники на 30 щогол заввишки до 30 м; два працівники на 15 щогол заввишки від понад 30 м до 100 м; два працівники на 5 щогол заввишки від понад 100 м до 200 м. За наявності в РТПЦ меншої чи більшої зазначеної вище кількості щогол чисельність антенщиків-щогловиків впроваджується пропорційно до кількості щогол. Для здійснення контролю за становищем антенно-щоглових споруд, проведення ревізій і визначення обсягів ремонтних робіт в РТПЦ може бути створена група з металоконструкцій у складі двох чи трьох фахівців в межах плану з праці (інженер 1-ї категорії, інженер 2-ї категорії, технік). Для проведення планово-профілактичних робіт для електросилового обладнання і телефонного зв`язку в усіх варіантах чисельність працівників приймається в розмірі двох одиниць. За нормативами чисельності інженерно-технічних працівників (додаток Б, табл. Б4) установлюються посади позазмінного персоналу. Якщо розрахований за формулами штат більше за необхідний для підміни IТП, то кількість штату, що залишилась, заміщується монтерами РПС та РТС, сумується.
|