ДОВІДКОВІ ДАНІ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ПОТУЖНОСТІ ТЕЛЕВІЗІЙНОГО ПЕРЕДАВАЧА ТА ЗАХИСНОГО СПІВВІДНОШЕННЯ
Криві медіанного значення одиничної напруженості поля для 1...2-го частотних телевізійних каналів Рисунок А1
Криві медіанного значення одиничної напруженості поля для 3...5-го частотних телевізійних каналів
Рисунок А2
Криві медіанного значення одиничної напруженості поля для 6-12-го частотних телевізійних каналів Рисунок А3
Криві медіанного значення одиничної напруженості поля для 1-2-го частотних телевізійних каналів
Криві медіанного значення одиничної напруженості поля для 3-5-го частотних телевізійних каналів Рисунок А5
Криві медіанного значення одиничної напруженості поля для 6-12-го частотних телевізійних каналів
Рисунок А6
Таблиця А1 – Апаратура радіозв`язку, радіомовлення та телебачення
ДОДАТОК Б
ДОВІДКОВО-НОРМАТИВНІ ДАНІ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ЧИСЕЛЬНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ ТА ФОНДУ ОПЛАТИ ПРАЦІ
Використання даних нормативів передбачає проведення заходів щодо зростання продуктивності праці й повинно базуватися на впроваджувані наукової організації праці для [Pav1] всіх категорій працівників ОРТПЦ. Робочі місця робітників, інженерно-технічних працівників та службовців повинні бути організовані згідно з типовими проектами й рекомендаціями щодо організації праці на окремих робочих місцях і в цілому по дільницях, в тому числі: — має бути забезпечена можливість вивчення й впровадження передових методів праці; — необхідно поширювати сферу нормування праці, використовувати дані нормування праці при затвердженні штату, установленні нормованих завдань і зон обслуговування.
Нормативна частина Радіотелевізійні передавальні станції й радіомовні передавачі УКХ-ЧМ Таблиця Б1 – Поточне технічне обслуговування
Норматив подано з розрахунку обслуговування всього комплексу обладнання, апаратури та приладів. В комплекс обладнання, апаратури та приладів входять: радіотелевізійні передавальні станції й радіомовні передавачі УКХ–ЧМ. В кількість одиниць обладнання включаються типові радіотелевізійні передавальні станції й радіомовні УКХ-ЧМ станції не менше за 1 кВт кожна (радіостанції типу «Дождь-1», «Дождь-2», «Дождь-4» при розрахунку штату на поточне технічне обслуговування приймаються за одиницю обладнання). Час роботи комплексу обладнання складається з: — середньомісячного часу роботи радіомовних УКХ-ЧМ – передавачів або радіотелевізійних передавальних станцій за більш тривалою в часі програмою (враховуючи передавання телевізійних випробних таблиць); — часу на підготування обладнання до роботи й закінчення чергування, який дорівнює одній годині за добу. Радіомовні передавачі УКХ-ЧМ «Дождь-4» приймаються за дві одиниці обладнання. Розрахований за нормативами штат (табл. Б1) на поточне технічне обслуговування обладнання розподіляється за кваліфікацією згідно з таблицею Б4. В нормативах враховано трудові витрати на технічне обслуговування й поточний ремонт комплексу обладнання й антенно-щоглового господарства. Визначення сумарної потужності комплексу проводиться додаванням величин потужностей діючих телевізійних передавальних станцій (відеосигналу, звукового супроводження) та всіх програм радіомовних передавачів УКХ–ЧМ. Із загальної чисельності штату, розрахованої за нормативами, за необхідності можуть бути впроваджені: — одна одиниця антенщика-щогловика; — одна одиниця техніка з обліку та контролю за роботою ламп та іншої електровакуумної продукції.
Таблиця Б2 – Технічне обслуговування та поточний ремонт
|