Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Віджимання
Віджимання білизни після прання, по суті, є першим етапом його сушки, що зводиться до видалення вологи з білизни механічним шляхом. Найбільше поширення одержали відцентрові віджимні пристрої, як найбільше економічні і прості по своєму конструктивному рішенні.

Основним технологічним параметром віджимання є ступінь віджимання, діаметру ротора центрифуги і квадрату швидкості його обертання. Тому при віджиманні необхідно додержуватися його тривалість і періодично перевіряти швидкість обертання ротора центрифуги. Від ступеня віджимання значною мірою залежить продуктивність сушильного і гладильного обладнання. Вага віджатої білизни не повинна перевищувати ваги сухої білизни більш ніж на 40 – 45 %.

Сушка

На сушку надходить речове майно, яке не підлягає гладженню (ватне обмундирування, комбінезони, табірні намети і т.д.), і важкі прямі речі типу ковдр і килимових доріжок, що потім прогладжується. Усе інше відразу після віджимання подається на гладження. У механізованих пральних сушать також і білизну перед гладженням.

Сушку виконують у сушильних машинах, сушильних камерах (шафах) і на вішалках (у немеханізованих пральних). В усіх випадках сушильним агентом є повітря.

У сушильні машини і камери повітря подається нагрітим до 70 – 100 0С. При випарі в зоні сушіння вологи білизни відбувається насичення нею повітря, що сушить, і зниження його температури. Швидкість і якість сушіння залежать від температури і вологості подаваного на сушку повітря і підвищуються зі збільшенням їх. При постійній температурі поверхні калорифера, що гріє, і постійній кількості повітря, що сушить, швидкість сушіння можна підвищити застосуванням рециркуляції, тобто повернення частини відпрацьованого повітря в зону сушки шляхом підмішування його в усмоктувальну лінію вентилятора. що підігрівається в цьому випадку калорифером суміш чистого повітря з відпрацьованим має більш високу температуру і вологість. За рахунок цього і відбувається прискорення процесу при одночасному поліпшенні рівномірності сушіння.

У залежності від виду оброблюваних виробів і типу застосовуваного обладнання сушка триває від 30 до 90 хвилин і рахується закінченою, якщо у швах виробів не відчувається волога. Практично про правильність проведення процесу судять по температурі в зоні сушки і часу висушування нормально віджатої білизни при повному завантаженні обладнання.

Після сушки майно, не підлягаюче гладженню, складається встановленою способом, зв'язується шпагатом у пачки, перераховуєте і здається на склад для збереження і видача замовнику.Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 360. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2021 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия