Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Дезинфекційно – душова установка ДДП – 2
 

Установка, змонтована на шасі одноосьового причепа ІАПЗ – 738, складається з парового котла РІ – 5М або РІ – 2Л, ручного насоса "Джерело", душового пристрою з бойлер – акумулятором, однієї дезинфекційної камери, наметів УСТ – 56 і УСБ – 56, системи трубопроводів і укладального ящика. Котельне відділення закрите металевим кузовом.

Душовий пристрій складається з пароструминного елеватора, бойлера - акумулятора, одного душового прибору на шість сіток, пристосування для помивки носилкових хворих, усмоктувального і напірних рукавів і допоміжного обладнання.

 

Мал. 33. Зразкова схема розгортання ДДП – 2 на місцевості:

1 – роздягальне відділення (намет УСБ – 56); 2 – душове відділення; 3 – душовий прибор; 4 – одягальне відділення (намет УСТ – 56).

 

Установка обладнана однією дезинфекційною камерою, що змонтована поперек шасі автопричепу в його передній частині. У похідному положенні, а також при збереженні установки на складі в камеру вкладають приналежності і запасні частини, що придаються установці.

Для розгортання установки вибирається рівна, суха площадка, на якій розміщається установка ДДП – 2, намети УСБ – 56 і уст – 56 і комунікації для підведення нагрітої і відведення відпрацьованої води.

Схема розміщення ДДП – 2 на місцевості приведена на мал. 33.

Експлуатація установки ДДП – 2, її розгортання, підготовка до роботи і згортання здійснюється відповідно до вказівок по роботі других дезинфекційно – душових установок.

 


 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ГЛАВА IV

 

Технічні засоби прання білизни та обмундирування

 Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 678. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.003 сек.) русская версия | украинская версия