Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Дезинфекційно – душова установка ДДА – 2
 

У комплект установки входять: котел паровий комбінований КД - 400, два ручних насоси "Джерело", дві дезинфекційні камери, три комплекти душових приборів, мотопомпа М – 600 із комплектом гумовотканних рукавів, бачок для підживлення котла водою, бензиновий електроагрегат АБ – 1 – 0/230 із комплектом електрокабелів, комплект світильників, комплект ДК – 4 – 63, комплект ЗІП, дві гумові ємності ГЦ – 1200, три намети (один – УСБ – 5 6 і два – УСТ – 56), укладальні ящики й інше майно.

Установка змонтована на шасі автомобіля ЗІЛ – 130 (164), має закритий металевий кузов.

Кузов установки розділений на три відділення: котельне, камерне і господарське.

Котельне відділення розташоване в передні частині кузова. У ньому розміщені: паровий котел, бойлер – акумулятор, насос для води, насос для дизельного палива, пароструминний елеватор, бачок для формаліну, система трубопроводів, ящик для колосників. Димар (у похідному положенні), запасне колесо, вогнегасник, запасний бак для палива.

Камерне відділення знаходиться в середній частині кузова.

Господарське відділення призначене для розміщення комплекту приналежностей. Розташовується в задній частині кузов.

Під камерними господарським відділенням є ящик для укладки комплекту приналежностей. У дезкамерах, господарськім відділенні й укладальному ящику розміщається приналежності, запасні частини й інструмент.

Площадка котла і платформа камер закріплені на шасі автомобіля. Разом із розміщеним на них устаткуванням вони можуть бути демонтовані при ремонті або перестановці на інший автомобіль такого ж типу за допомогою крана.

Для одержання пари на установці змонтований паровий комбінований котел типу КД – 400 принципових відмінностей в будові від котлів РІ не має. Живильними приборами є ручний насос "Джерело" і пароструминний інжектор ІП – 4.

 

Мал. 31. Зразкова схема розгортання душового відділення ДДА – 2:

1 – роздягальне відділення ( намет УСТ – 56); 2 – душове відділення (намет УСБ – 56); 3 – душові комплекти; 4 – одягальне відділення (намет УСТ – 56 або УСБ – 56); 5 – електроосвітлювальні прилади; 6 – мотопомпа; 7 – гумові ємності; 8 – електроагрегат; 9 – електророзподільний щиток.

 

Душовий пристрій складається з пароструминного елеватора, бойлер – акумулятора, трьох душових приборів на 6 сіток кожний, розподільної вилки, рукава що всмоктує і напірного рукава та підніжних дерев'яних решіток.

Для дезинфекції (дезинсекції) суконно – паперового й шкіряно – хутряного обмундирування, постільних приналежностей і взуття на установці змонтовані дві дезинфекційні камери.

Помивка людей при роботі установки провадиться в трьох наметах, у яких обладнують три відділення: роздягальне ( намет УСТ – 56), душове (намет УСБ – 56) і одягальне (намет УСТ – 56).

Установці придається освітлювальний бензоелектричний агрегат АБ – 1 – 0/230. Енергія від агрегату подається на електророзподільний щит установки, до якого підключається 8 світильників. Електроагрегат і розподільний щит повинні бути заземлені. У якості запасного аварійного освітлення передбачене використання акумуляторних батарей автомобіля.

Установка укомплектована приналежностями, необхідними для нормальної роботи в польових умовах, а також основними запасними частинами й інструментом для технічного обслуговування і поточного ремонту, здійснюваного силами обслуговуючого складу.

При розгортанні установки вибирається рівна суха площадка поблизу джерела з чистою водою на висоті не більш 4 м над рівнем моря. При експлуатації установки з використанням мотопомпи її можна розміщати на відстані до 200 м від джерела води, а при роботі на привізній воді - на будь-якій відстані, для чого необхідно мати ємність для підвозу і збереження води.

Розгортання, підготовка до роботи, робота і згортання ДДА – 2 проводиться так само, як і установки ДДА – 66. Схема розгортання ДДА – 2 на місцевості подана на мал. 31.

У похідному положенні, а також при збереженні установки, у дезинфекційній камері вкладають мотопомпу, душові прилади, шланги, складані ослони, підніжні решітки, комплект ДК – 4 – 63, окремі ємності й друге різноманітне обладнання й інвентар.

У господарському відділенні в похідному положенні укладаються електророзподільний щит, гумові ємності для води і мішки з майном і запчастинами.

 Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 682. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия