Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Згортання та порядок підготовки установки до зберігання
 

Згортання установки та приведення її в похідне положення починають з зупинки котла. Потім від’єднують гумово – тканинні рукава, відкривають всі крани та вентилі та звільняють системи від води, звертають увагу та стік води з котла та ручного насосу. Після чого закривають всі вентилі, крани та згортають в кільця гумово – тканинні рукава, розбирають душовий пристрій, складають в одне місце підніжні решітки, лавки та інше.

Всі приладдя, перед тим як вкладати, повинні бути очищені від бруду, помиті, якщо дозволяють умови – просушені.

Всі приладдя, які знімаються, вкладаються на свої похідні місця у відповідності з комплектною відомістю. При цьому потрібно притримуватись обережності, щоб не пошкодити пофарбованій поверхні. Після укладки приладь перевіряють ходову частину автомобілю, зачиняють та перевіряють всі двері кузова. Баки автомобіля заправляють бензином після того, як вся установка згорнута і не має небезпеки виникнення пожежі.

Пересування установки до місця роботи проводиться без води, так як вона значно збільшує вагу (на 350 кг), а в зимовий час може викликати розрив частин котла чи арматури.

При зупинці котла на тривалий час необхідно очистити поверхню нагріву від сажі, нагріву золи, якщо можна то і від накипу.

Висушити котел та закрити всі вентилі і крани, через які у внутрішній простір котла може просочитись зовнішнє повітря. Ручний насос при зупинці на тривале зберігання заповнюється автолом. Двигуни мотопомпи та електростанції, а також насос мотопомпи і генератор електростанції підготовлюються в відповідності з інструкцією.

Усунення накипу в котлі проводять вилуговуванням, яке проводять наступним чином. Котел наповнюють чистою теплою водою і промивають, брудну воду випускають, потім в живильному баці готують розчин соди (1,5 кг на 100 л води) і накачують його в котел до середнього рівня.

Розводять вогонь в топці і піднімають тиск до 1,5 – 2 кгс/см2. Процес вилуговування накипу продувкою котла ( через нижній спускний вентиль) після чого припиняють топку котла, знижують тиск, дають воді остигнути до 40 – 45 0С і потім зливають всю воду.

Зберігання дезинфекційно – душової установки може проводитись у приміщенні чи під навісом.

Для розвантаження ресор установку ставлять на колодки.

 Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 421. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия