Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Тактико-технічні дані
Пропускна спроможність:

по гігієнічному миттю, чол/год

влітку ……………………………………………………………………………...144

взимку ………………………………………………………………………………96

по дезинсекції обмундирування, компл/год

влітку………………………………………………………………………………240

взимку……………………………………………………………………………….96

по дезинфекції обмундирування без помивки особового складу, компл/год

зараженого вегетативними формами мікробів:

влітку ……………………………………………………………………………..192

взимку ………………………………………………………………………………76

зараженого споротвірними формами мікробів:

влітку …………………………………………………………………………………………….80

взимку ………………………………………………………………………………32

Основне обладнання.

Паровий котел РІ – 5М………………………………………………………….2 шт.

Дезінфекційна камера об’ємом 2,5 м3………………………………………....2 шт.

Душові прилади з 6 дешевими сітками………………………………………..3 шт.

Насосна станція 2К-20/30…………………………………….…………………1 шт.

Бензоелектричний агрегат АБ – 4 – Т/230……………………………………..1 шт.

Намет У3 – 68 (УСБ – 56)………………………………………………………3 шт.

Опалювально – вентиляційна установка ОВ – 95…………………………..…3 шт.

Цистерни ГЦ – 1200 ……………………………………………………………2 шт.

ЗІП…………………………………………………………………………1 комплект

 

Дезинфекційно – душова установка ДДА – 3 змонтована на шасі автомобіля підвищеної прохідності ЗІЛ – 131 і двохосьовому причепі СМЗ – 836 (2 – ПН – 2), прийнята на озброєння наказом Заступника Міністра оборони – начальника Тилу Збройних Сил №29 від 24 квітня 1980 року.

До складу установки входять: два парових котли РІ – 5М – 3, три ручних насоси "Джерело", дві дезинфекційні камери, три душових прибори, насосна станція 2К – 20/ 30 із комплектом гумовотканних рукавів, система трубопроводів, бензоелектричний агрегат АБ – 4 – Т/230 із комплектом електрокабелів, комплект світильників, бачок для підживлення котла водою, дві гумові ємності ГЦ – 1200, три опалювально – вентиляційні установки ОВ – 95, три уніфікованих намети УСТ – 56 або УЗ – 68, комплект ДК – 4 – 63, комплект ЗІП, пакувальні ящики й друге майно.

На шасі автомобіля змонтований критий металевий кузов. Він утворений блоком із двох дезинфекційних камер, наявним у передній частині, і котельним відділенням, розташованим у задній частині. У котельному відділенні встановлені: два парових котли РІ – 5М – 3, об'єднані в єдину парову систему трубопроводом; живильні прибори для кожного котла (ручний насос "Джерело" і пароструминний інжектор ІП - 4); бойлер - акумулятор, змонтований між котлами; паливний бак, розташований на передні стінці котельного відділення; ручний насос "Джерело" для дизпалива; паливо - і повітроводи. Парові котли можуть працювати спільно або по одному, у залежності від умов використання установки. Наявність двох котлів, об'єднаних у єдину парову систему, забезпечує велику пропускну спроможність установки, збільшує її надійність, дозволяє використовувати пару, отриманий в однім із котлів, на технічні потреби другого котла.

На шасі автопричепі встановлений критий зварний кузов, у якому розташовані бензоелектричний агрегат (у передній частині) і електророзподільний щит. У похідному положенні в кузов причепа укладаються: насосна станція 2К – 20/30, три комплекти душових приборів, комплект гумовотканних рукавів, електрокабелі, комплект світильників, дегазаційний комплект ДК – 4 – 63, три опалювально – вентиляційні установки ОВ – 95, три уніфіковані намети, дві гумові ємності ГЦ – 1200, навісна технологічна площадка котельного відділення, драбина для дезкамер, комплект ЗІП і друге майно.

Установка може бути розгорнута як безпосередньо в джерела води, так і на відстані до 200 м від нього. В другому випадку використовується насосна станція і наявний комплект рукавів і електрокабелів. При роботі на привізній воді необхідно залучення автоводоцистерн.

Схема розміщення ДДА – 3 на місцевості подана на мал. 32.

 

 

Мал. 32. Зразкова схема розгортання установки ДДА – 3:

1 – автомобіль; 2 – причіп; 3,4,5 – намети; 6,7,8 – опалювачі; 9 – переносні світильники;10 – гумові ємності; 11 – ослони; 12 – душові прибори з підніжними решітками; 13 – насос.

Відмінність у підготовці цієї установки до роботи від інших полягає в тому, що перед тим, як запустити в роботу насосну станцію, необхідно вивести в режим бензоелектричний агрегат.

Розподіл електроенергії споживачам провадиться через електрощит. Управління насосною станцією здійснюється як дистанційно (із електрощита), так і безпосередньо на її пульті управління. Переносні світильники для освітлення наметів одержують живлення від двох трансформаторів, що знижують напругу з 220/36 В. живлення опалювально – вентиляційних установок і світильників для освітлення котельного відділення і кузова причепа провадиться від трансформатора з випрямлювачем, що знижують напругу з 220/12 В. Установка може працювати і від зовнішньої електричної мережі трифазного струму 220 В. Бензоелектричний агрегат і насосна станція для забезпечення безпечної роботи повинні бути заземлені.

ДДП – 1 – дезинфекційно-душова установка змонтована на одновісному автомобільному причепі І-АП-1,5. Складається з котельного відділення, в якому є паровий котел з необхідним обладнанням для його живлення та подачі підігрітої води на душовий пристрій, дезінфекційне відділення, в склад якого входить одна дезінфекційна камера.

 Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 563. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия