Тактико-технічні дані
Пропускна спроможність: по гігієнічному миттю, чол/год влітку ……………………………………………………………………………...144 взимку ………………………………………………………………………………96 по дезинсекції обмундирування, компл/год влітку………………………………………………………………………………240 взимку……………………………………………………………………………….96 по дезинфекції обмундирування без помивки особового складу, компл/год зараженого вегетативними формами мікробів: влітку ……………………………………………………………………………..192 взимку ………………………………………………………………………………76 зараженого споротвірними формами мікробів: влітку …………………………………………………………………………………………….80 взимку ………………………………………………………………………………32 Основне обладнання. Паровий котел РІ – 5М………………………………………………………….2 шт. Дезінфекційна камера об’ємом 2,5 м3………………………………………....2 шт. Душові прилади з 6 дешевими сітками………………………………………..3 шт. Насосна станція 2К-20/30…………………………………….…………………1 шт. Бензоелектричний агрегат АБ – 4 – Т/230……………………………………..1 шт. Намет У3 – 68 (УСБ – 56)………………………………………………………3 шт. Опалювально – вентиляційна установка ОВ – 95…………………………..…3 шт. Цистерни ГЦ – 1200 ……………………………………………………………2 шт. ЗІП…………………………………………………………………………1 комплект
Дезинфекційно – душова установка ДДА – 3 змонтована на шасі автомобіля підвищеної прохідності ЗІЛ – 131 і двохосьовому причепі СМЗ – 836 (2 – ПН – 2), прийнята на озброєння наказом Заступника Міністра оборони – начальника Тилу Збройних Сил №29 від 24 квітня 1980 року. До складу установки входять: два парових котли РІ – 5М – 3, три ручних насоси "Джерело", дві дезинфекційні камери, три душових прибори, насосна станція 2К – 20/ 30 із комплектом гумовотканних рукавів, система трубопроводів, бензоелектричний агрегат АБ – 4 – Т/230 із комплектом електрокабелів, комплект світильників, бачок для підживлення котла водою, дві гумові ємності ГЦ – 1200, три опалювально – вентиляційні установки ОВ – 95, три уніфікованих намети УСТ – 56 або УЗ – 68, комплект ДК – 4 – 63, комплект ЗІП, пакувальні ящики й друге майно. На шасі автомобіля змонтований критий металевий кузов. Він утворений блоком із двох дезинфекційних камер, наявним у передній частині, і котельним відділенням, розташованим у задній частині. У котельному відділенні встановлені: два парових котли РІ – 5М – 3, об'єднані в єдину парову систему трубопроводом; живильні прибори для кожного котла (ручний насос "Джерело" і пароструминний інжектор ІП - 4); бойлер - акумулятор, змонтований між котлами; паливний бак, розташований на передні стінці котельного відділення; ручний насос "Джерело" для дизпалива; паливо - і повітроводи. Парові котли можуть працювати спільно або по одному, у залежності від умов використання установки. Наявність двох котлів, об'єднаних у єдину парову систему, забезпечує велику пропускну спроможність установки, збільшує її надійність, дозволяє використовувати пару, отриманий в однім із котлів, на технічні потреби другого котла. На шасі автопричепі встановлений критий зварний кузов, у якому розташовані бензоелектричний агрегат (у передній частині) і електророзподільний щит. У похідному положенні в кузов причепа укладаються: насосна станція 2К – 20/30, три комплекти душових приборів, комплект гумовотканних рукавів, електрокабелі, комплект світильників, дегазаційний комплект ДК – 4 – 63, три опалювально – вентиляційні установки ОВ – 95, три уніфіковані намети, дві гумові ємності ГЦ – 1200, навісна технологічна площадка котельного відділення, драбина для дезкамер, комплект ЗІП і друге майно. Установка може бути розгорнута як безпосередньо в джерела води, так і на відстані до 200 м від нього. В другому випадку використовується насосна станція і наявний комплект рукавів і електрокабелів. При роботі на привізній воді необхідно залучення автоводоцистерн. Схема розміщення ДДА – 3 на місцевості подана на мал. 32.
Мал. 32. Зразкова схема розгортання установки ДДА – 3: 1 – автомобіль; 2 – причіп; 3,4,5 – намети; 6,7,8 – опалювачі; 9 – переносні світильники;10 – гумові ємності; 11 – ослони; 12 – душові прибори з підніжними решітками; 13 – насос. Відмінність у підготовці цієї установки до роботи від інших полягає в тому, що перед тим, як запустити в роботу насосну станцію, необхідно вивести в режим бензоелектричний агрегат. Розподіл електроенергії споживачам провадиться через електрощит. Управління насосною станцією здійснюється як дистанційно (із електрощита), так і безпосередньо на її пульті управління. Переносні світильники для освітлення наметів одержують живлення від двох трансформаторів, що знижують напругу з 220/36 В. живлення опалювально – вентиляційних установок і світильників для освітлення котельного відділення і кузова причепа провадиться від трансформатора з випрямлювачем, що знижують напругу з 220/12 В. Установка може працювати і від зовнішньої електричної мережі трифазного струму 220 В. Бензоелектричний агрегат і насосна станція для забезпечення безпечної роботи повинні бути заземлені. ДДП – 1 – дезинфекційно-душова установка змонтована на одновісному автомобільному причепі І-АП-1,5. Складається з котельного відділення, в якому є паровий котел з необхідним обладнанням для його живлення та подачі підігрітої води на душовий пристрій, дезінфекційне відділення, в склад якого входить одна дезінфекційна камера.
|