ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗВІТУ З ПРАКТИКИ
Структура звіту Звіт з практики повинен містити наступні основні елементи: · Титульний аркуш (Додаток 2) · Зміст · Вступ · Розділи основної частини · Висновки і пропозиції · Перелік використаних літературних джерел · Додатки · Щоденник проходження практики на підприємстві (Додаток 3) Зміст включає у себе найменування всіх розділів із зазначенням номерів сторінок, на яких розміщується початок матеріалу кожного розділу. Заголовки змісту повинні точно повторювати заголовки в тексті. У вступі вказується місце проходження практики, термін практики, мета та завдання проходження практики, її характерні особливості. Наводиться коротка характеристика підприємства. Основні розділи присвячуються викладу матеріалу практики. Структура основних розділів повинна співпадати з програмою практики - навчальною, виробничою чи переддипломною. В основних розділах звіту повинні бути чітко та в повній мірі розкриті питання, які виносяться на практику. Висновки та пропозиції повинні містити основні підсумки проходження практики, висновки щодо наслідків проведеної роботи. Перелік використаних літературних джерел повинен містити літературу, використану під час написання звіту. Закони України зазначаються обов’язково із датою введення в дію і літературним джерелом, звідки вони взяті. Приклад написання переліку: 1. Закон України “Про підприємництво” // Відомості Верховної Ради України. -1991.-№20. 2. Павленко А. Ф. Маркетинг: [підручник] / А. Ф. Павленко, А. В. Вовчак. – К.: КНЕУ, 2003. – 246 с. 3. Загородній А. Г. Фінансово-економічний словник / А. Г. Загородній, Г.Л. Вознюк. – К.: Знання, 2007. – 1072 с. За необхідності у додатки слід включати додатковий матеріал, необхідний для доповнення та більш повного сприйняття матеріалу звіту з проходження практики: різні таблиці, схеми, програми задач, розв’язуваних на ПЕОМ, різні ілюстрації допоміжного характеру тощо. Характеристика повинна бути складена керівником практики від підприємства, містити всі необхідні реквізити. Характеристика підписується керівником практики від підприємства та завіряється печаткою підприємства. Щоденник з проходження практики має встановлену форму, в якій заповнюється кожен день проходження практики (окрім вихідних днів), підрозділ підприємства, зміст виконаної роботи та підпис посадової особи - керівника підрозділу. Щоденник підписується керівником практики від підприємства та завіряється печаткою підприємства. Характеристика та щоденник з проходження практики оформляється окремо від звіту, в загальну нумерацію сторінок звіту не входять. Ці документи підшиваються до звіту. Загальний обсяг звіту повинен складати 20 сторінок друкованого тексту.
Правила оформлення звіту з практики Звіт друкується на комп’ютері з однієї сторони аркушу білого паперу формату А4 (210х297 мм), дотримуючись наступних вимог:
В роботі допускається виконання ілюстрації та таблиць на аркушах формату А3. Текст основної частини звіту поділяють на розділи та підрозділи. Розділи обов’язково пишуться з нової сторінки. Заголовки структурних частин звіту "ЗМІСТ", "ВСТУП", "РОЗДІЛ", "ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ", "ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ", "ДОДАТКИ" друкуються великими літерами з вирівнюванням по центру і виділенням жирним шрифтом. Заголовки підрозділів друкуються маленькими літерами (окрім першої великої) з абзацу, крапку в кінці заголовку не ставлять. Відстань між заголовком та текстом має становити 2-3 інтервали. Не допускається розміщення назви розділу чи підрозділу в нижній частині сторінки, якщо далі подається лише рядок тексту. Кожну структурну частину звіту необхідно починати з нової сторінки. Нумерацію сторінок подають арабськими літерами у правому верхньому куті без крапки. Титульний аркуш вважається за першу сторінку, але нумерація на ньому не проставляється. Наступні сторінки нумерують починаючи з другої.
|