Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Статична рівновага за методикою Є. Я. Бондаревського(мал. 16)
Обладнання. Секундомір.

Опис проведення тестування. Досліджувано­му пропонують прийняти стійке положення (мал. 16) на одній нозі. Друга нога зігнута, а її п'ятка торкається колінного суглоба опорної ноги, руки на поясі, голова прямо. Необхідно утримати це положення як можна довше. Реє­страція часу на секундомірі починається після прийнятого стійкого положення, а припиняєть­ся у момент втрати рівноваги.

Результатом тестування є визначення часу утримання статичної пози.

Загальні вказівки і зауваження. Виконання тесту може проводитись із заплющеними і відкритими очима. Невеликі коливання тулуба не вважаються втратою рівноваги. Відлік часу виконується з точністю 0,1 сек. Утримання ста­тичної пози проводиться на правій і лівій нозі. Кращий результат записується у протокол.

Динамічна рівновага на гімнастичній лаві(мал. 17).Облад­нання. 1 гімнастична лавка (довжина 4 м, ширина вузь­кої сторони лавки 10 см), се­кундомір, 1 набивний м'яч вагою 2 кг.

Опис проведення тестуван­ня. На відстані 1,5 м від стар­тової лінії ставиться гімнас­тична лавка вузькою сторо­ною угору. На протилежному кінці лавки — набивний м'яч (2 кг). Учень пальцями лівої руки під правою рукою береться за праве вухо на долоні правої (витягнутої) руки м'яч. За командою «Марш!» школяр біжить по вузькій поверхні лавки до набивного м'яча, зіштовхує його стопою, повертається і біжить у зворотньому напрямку.

Результатом тестування є визначення часу пробігання (в сек.) від лінії старту і у зворотньому напрямку.

Загальні вказівки і зауваження. Вправу не зараховують, якщо учень змінює положення тіла або падає більше 3 разів. За одне торкання землі — 1 штрафна секунда. На місці, де відбулося торкання, учень повинен знову стати на лавку і продовжити вправу. Після пояснення, демонстрації і попередніх спроб ви­конується одна залікова спроба.

 

 Дата добавления: 2014-12-06; просмотров: 445. Нарушение авторских прав

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2017 год . (0.005 сек.) русская версия | украинская версия