Предел функции
N.B. Звертаємо увагу на зміну дати проведення конференції!!! Метою проведення конференції є впровадження інноваційних здобутків за напрямом медичної психології, психіатрії та психотерапії. Навчання ефективним методикам психотерапевтичного впливу. Ознайомлення із новими можливостями фармакологічного лікування граничних станів. Спілкування у професійному колі та обмін особистим досвідом. Формування та поглиблення професійної ідентичності спеціалістів, що в своїй роботі використовують методи психологічного та психотерапевтичного впливу. Делегати конференції: Психіатри, психотерапевти, лікарі-психологи, наркологи, сексологи, невропатологи, сімейні лікарі, лікарі терапевтичного та хірургічного профілю, акушери-гінекологи, педіатри, організатори системи охорони здоров’я, судові психолого-психіатричні експерти, психологи тощо. Форми участі у конференції: доповіді (усні і стендові) та/або друк тез, майстер-класи, вільні слухачі Робочі мови конференції: українська, російська, англійська
Основні напрямки роботи конференції: · Світові тенденції розвитку психотерапевтичної та медико-психологічної практики; · Новітні підходи до диференційної діагностики психічних розладів, психосоматичних захворювань та коморбідних станів. Питання психодіагностики; · Ефективне використання фармакотерапії при роботі із пацієнтами з межовими станами. · Психологічна безпека лікаря під час виконання професійних обов’язків. · Організація надання медичної допомоги з використанням методів психологічного та психотерапевтичного вплив у лікувально-профілактичних закладах.
Для участі у конференції необхідна обов’язкова попередня реєстрація(один з варіантів): · Заповнити реєстраційну форму на сайті http://mediamed.com.ua/med_ps_reg · Заповнити заявку на відвідування конференції та надіслати електронною поштою за адресою: mediamedua@mail.ru або LR@mediamed.com.ua За матеріалами конференції буде видано збірник тез. Тези доповідей та майстер-класів (до 3000 знаків) оформлені відповідно до вимог1 необхідно надсилати в електронному вигляді на e-mail: ualip-conf@yandex.ua до 25 жовтня 2013 р. разом з копією квитанції про сплату рекомендованого внеску. 1 У випадку невідповідності поданих матеріалів вимогам, оргкомітет має право не включити їх до збірника матеріалів без повернення внеску Учасники конференції отримують сертифікати участі Рекомендований організаційний внесок (грн.) за участь у конференції2: 2 Організаційний внесок є добровільним пожертвуванням на розвиток медичної психології
Для членів ВГО «Українська асоціація лікарів-психологів» за умови сплати членського внеску – знижка 50%. Для членів та працівників організацій-партнерів – знижка 20%. Особливі умови для проведення власних майстер-класів ведучими з організацій-партнерів.
Реквізити для сплати:МФО: 300711, Код ЄДРПОУ: 37700957, р/р: 26006060405547 в Печерській філії ПАТ КБ «Приватбанк» в м. Києві, Отримувач ВГО "Українська асоціація лікарів-психологів", Призначення платежу: Добровільне пожертвування на розвиток медичної психології.
Конференція включена:
Участь у конференції зараховується при отриманні балів, необхідних для атестації на лікарську кваліфікаційну категорію, відповідно до Наказу МОЗ України №484 від 07.07.2009 року
Витрати на відрядження за рахунок сторони, що відряджає. Звертаємо Вашу увагу на те, що можливостей придбання зворотних квитків оргкомітет не має. Поточну інформацію Ви можете отримати на сайті: www.ualip.org.ua, www.mediamed.com.ua За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:
Предел функции. Предел функции в точке: Число А наз-ся пределом ф-ии у=f (x) при х стремящемся к х0, если для любого даже сколь угодно малого положительного числа Е найдётся такое положительное число I (зависящее от Е) что для всех х неравных х0 и удовлетворяющих условию ǀх - х0ǀ < I верно неравенство ǀf (x) - Aǀ<E Этот предел ф-ии обознач-ся: =A Предел функции в бесконечности: Число А наз-ся пределом ф-ии у=f(x) при х, стремящемся к бесконечности, если для любого даже сколь угодно малого положительного числа Е найдётся такое положительное число S (зависящее от Е) что для всех х таких, что ǀхǀ˃S верно нер-во: ǀf(x) – A ǀ<E Этот предел ф-ии обознач-ся:
|