Студопедия — Урок №34
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Урок №34






Тема. Після уроків.

Мета. Повторити,активізувати знання лексичного матеріалу. Ввести нові ЛО. Продовжувати формувати вміння будувати речення в теперішньому простому часі, зокрема в ІІІ особі однини (не називаючи мовних термінів). Практикувати у складанні стверджувальних речень, письмі, читанні, діалогічному мовленні. Розвивати вміння працювати в парах, правильно вимовляти англійські звуки, розуміти та оперувати виразами класного вжитку. Виховувати вміння раціонально використовувати свій час.

Обладнання. Тематичні малюнки, таблиці для читання, таблички з новими ЛО, таблиця для гри, аудіозапис пісні-привітання “Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання. (Повторення пісні Knock, knock, hello!)

2. Повідомлення теми і мети уроку.

- Тема сьогоднішнього уроку «Після уроків». Ми вивчимо нові слова, які допоможуть нам розповідати, що ми любимо робити у вільний час. Протягом уроку ми будемо грати в ігри, складати запитання та давати на них відповіді.

3. Введення в іншомовну атмосферу. Гра “Be Attantive!”. (Повторення слів, що позначають рухи.)

- Ваше завдання – виконати мою команду. Але виконувати слід тільки в тому випадку, коли я говорю слово please.

Stand up, please! Jump!

Walk! Jump, please!

Walk, please! Swim, please!

Run, please! Fly, please!

ІІ. Основна частина.

1. Актуалізація знань назв місяців. Змагання, хто краще з усього класу назве місяці по порядку.

2. Введення нових ЛО. Робота за тематичними малюнками.

(Вчитель демонструє малюнок та називає ЛО, учні повторюють по кілька разів).

3. Вироблення граматичних навичок. Складання речень з новими словами у теперішньому неозначеному часі у І та ІІІ особах однини (не називаючи термінів). Запис речень у зошит.

I go to the park. Alex goes to the park.

I read books. Ann reads books.

I watch TV. Bob watches TV.

I play with friends. Dan plays with friends.

I clean the room. Kim cleans the room.

4. Вироблення навичок діалогічного мовлення. Робота в парах. Впр.3 с.83.

- Work in pairs. Ask and answer. (Працюйте в парах. Запитайте і дайте відповідь.)

- What do you do after classes?

- I play with my friends. And you?

- I read books.

5. Фізкультхвилинка.

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)

Turn around! (учитель крутиться навколо себе)

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки на місці, як ведмедик)

Touch the ground! (учитель нахиляється вперед і торкається до полу)

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)

Reach the sky! (учитель тягнеться до стелі руками)

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)

Jump up high! (Учитель підстрибує).

6. Повторення алфавіту. Гра “Find the Letter”.

На дошці вивішується таблиця із великими та малими літерами, зображеними вроздріб. Учні повинні записати пари літер (велику та малу).

Перемагає той, хто першим виконає правильно.

7. Читання слів за таблицею.

bed – bad – bid – bod – bud

gat – get – git – got – gut

sat – set – sit – sot – sut

fad – fed – fid – fod – fud

8. Письмо. РЗ сс.68-69.

9. Розвиток навичок монологічного мовлення. Впр.5 с.85.

- Розкажи, що ти робиш після уроків.

ІІІ. Заключна частина.

2. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.84.

- Goodbye!

 

 

 







Дата добавления: 2015-06-29; просмотров: 381. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Композиция из абстрактных геометрических фигур Данная композиция состоит из линий, штриховки, абстрактных геометрических форм...

Важнейшие способы обработки и анализа рядов динамики Не во всех случаях эмпирические данные рядов динамики позволяют определить тенденцию изменения явления во времени...

ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ МЕХАНИКА Статика является частью теоретической механики, изучающей условия, при ко­торых тело находится под действием заданной системы сил...

Решение Постоянные издержки (FC) не зависят от изменения объёма производства, существуют постоянно...

ТРАНСПОРТНАЯ ИММОБИЛИЗАЦИЯ   Под транспортной иммобилизацией понимают мероприятия, направленные на обеспечение покоя в поврежденном участке тела и близлежащих к нему суставах на период перевозки пострадавшего в лечебное учреждение...

Кишечный шов (Ламбера, Альберта, Шмидена, Матешука) Кишечный шов– это способ соединения кишечной стенки. В основе кишечного шва лежит принцип футлярного строения кишечной стенки...

Основные симптомы при заболеваниях органов кровообращения При болезнях органов кровообращения больные могут предъявлять различные жалобы: боли в области сердца и за грудиной, одышка, сердцебиение, перебои в сердце, удушье, отеки, цианоз головная боль, увеличение печени, слабость...

Вопрос 1. Коллективные средства защиты: вентиляция, освещение, защита от шума и вибрации Коллективные средства защиты: вентиляция, освещение, защита от шума и вибрации К коллективным средствам защиты относятся: вентиляция, отопление, освещение, защита от шума и вибрации...

Задержки и неисправности пистолета Макарова 1.Что может произойти при стрельбе из пистолета, если загрязнятся пазы на рамке...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия