Надавлюючи на кожен палець.
3. Фалангами пальців однієї руки тремо по нігтям іншої. ІУ. Сприйняття й засвоєння учнями навчального матеріалу (СЛАЙД №7) 1. Колективне складання алгоритму розбору прийменника як частини мови.
ІУ. Закріплення вивченого матеріалу. 1. Робота у групах «Круглий стіл» (СЛАЙД №8). Учні поділяються на 3 групи, у кожної – один аркуш і
олівці різного кольору. Кожен учень записує свою одну думку з наданої проблеми. І група (теорія) – «Особливості прийменника»; ІІ група (практика) – «Розбір прийменника як частини мови» (використати епіграф до уроку); ІІІ група (виховна мета) – «Основні симптоми грипу» 2. Інтерактивний метод «Сенкан». Ключове слово – ГРИП. 1. Грип 2. Заразний, інфекційний 3. Розповсюджується, загрожує, передається. 4. Грип – це не гриб, його шукати не треба – він сам тебе знайде, якщо ти не захистиш себе від нього. 5. Страшна хвороба, інфекція, хворобливий мікроорганізм. V. Підсумки. Оцінювання (СЛАЙД №11). ü На уроці я навчився… ü Я дізналася, що… ü Мені сподобалося… ü Мої очікування … ü На уроці було цікавого… ü На уроці мені сподобались такі види роботи… Чи поділитесь ви з батьками своїми враженнями від уроку? VІ. Домашнє завдання (СЛАЙД №12): 1. Повторити теоретичний матеріал з теми «Прийменник» 2. Скласти узагальнюючу таблицю «Прийменник як частина мови». 3. Завдання на вибір: Скласти «сенкан» із ключовими словами – «ВІЛ- інфекція», «СНІД» Скласти кросворд «Інфекційні хвороби». Намалювати плакати, малюнки на тему «Обережно – СНІД!»
|