Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ЯРОСЛАВ ПРИТУЛЕНКО
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой
 

Хлопцю 21 рік, він один з тих затриманих, який знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання.

Кілька днів тому адвокат вибив для матері побачення. Вона вперше побачила сина, бо про суд щодо арешту дізналася випадково. Їй сказали неправильне прізвище судді. Поки її сина судили 3 грудня в Шевченківському суді, вона сиділа під іншим кабінетом.

Дівчина Ярослава Катерина каже, що від струсів та переломів Ярослава дивом врятувала екіпіровка. Хлопець працює продавцем у магазині екстремального одягу і взагалі любить екстремальні види спорту.

Коли почув про кровавий нічний розгін студентів, на Віче вирішив іти в шоломі та захисті для спини, які використовуються сноубордисти. Саме через це зараз йому і "шиють" справу.

Катерина підкреслює, що Ярослав завжди ходив тільки на мирні акції. Вона спеціально переглядала все відео знущань та катувань Беркутом затриманих, яке гуляє інтернетом, проте Ярослава на ньому ідентифікувати не змогла.

Каже, що після затримання були і сльози, і істерики, а після рішення суду зрозуміли, що сльози не допоможуть і потрібно боротися, що рідні зараз і роблять.Адвокат Ярослава пояснив це тим, що хлопця не було серед тих, кого Беркут по-звірячому зловив та бив на Банковій. На відео їх було восьмеро. Ярослава затримали вже на Шовковичній.

Якісь люди в штатському збили його з ніг, притисли грудями до асфальту, били в обличчя та по ниркам. А після цього відвели на Богомольця. Потім чотири години возили його по всім райвідділкам Києва.

В якому стані Ярослав зараз, Катерина не знає, бо це немає результатів судово-медичної експертизи.Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 281. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.016 сек.) русская версия | украинская версия