Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ЄГОР ПРЕВІР
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой
 

Єгор Превір. 27 років. В минулому співробітник відділу кадрів, в цьому році вирішив змінити сферу діяльності, ходив на курси ІТ-шників, знімався в реконструкціях історичних фільмів.

Це той затриманий, який втрачав свідомість в Шевченківському суді 3 грудня, якому викликали швидку і який не міг стояти на ногах навіть під час зачитування ухвали про арешт на два місяці, що не справляло жодного враження на суддю.

Рідні і друзі Єгора шоковані, тим що відбувається. Він був миролюбивою людиною. Принципово не вживав алкоголю, не курив, був вегетаріанцем, вів здоровий спосіб життя.

Першу медичну допомогу йому надали тільки в 10 ранку наступного дня(!), коли його привезли до лікарні швидкої допомоги. Рідні до того часу не знали де він і що з ним – інформації ніхто їм не надавав.

В Єгора черепно-мозкова травма, струс мозку, зламаний ніс і вивихнута щелепа. Ще майже тиждень після побиття від неодноразово врачав свідомість – лікарі навіть підозрювали політравму, але додаткові обстеження її, на щастя, не виявили.

1 грудня на Майдан вийшла вся їхня сім'я.

Потім батьки і сестра пішли додому, а брат вирішив подивится що відбувається на Банковій. На знаменитому відео звірячого побиття Беркутами затриманих Єгора видно з піднятими руками, і як його гамселять якісь виродки.

З Єгора зняли куртку (при нульовій темперетарурі), поклали обличчям на асфальт, періодично проходжуючись по лежачому тілу, при будь-якій спробі поворушитися. Ще насміхалися, що він весь тремтить. Так його протримали до 22-ї і перевезли в Голосіївське райуправління міліції.

Коли 5 грудня з Єгором в лікарні Швидкої допомоги зустрілася адвокат, вона звернула увагу, що він в тому ж закривавленому одязі, в якому був затриманий 1 грудня. Його взуття було протерте до дірок – після того, як його тягнули по асфальту Банкової.

Тільки 6 грудня Прокуратура визнала Превіра потерпілим і почала провадження за фактом правопорушень бійцями спецпідрозділу "Беркут". Проведена медико-судова експертиза і перші допити.

9 грудня в квартирі Єгора Превіра проведено обшук і знайдено незаповнений бланк заяви про вступ до організації "Братство" Дмитра Корчинського та агітаційні матеріали "Братства". Рідні Єгора зазначають, що ще вчора в його кімнаті нічого подібного не було.

А поняті на момент вилучення паперів перебували в іншій кімнаті. При цьому обшук був початий до того, як приїхали адвокати, відповідно вони були позбавлені можливості захищати його права під час обшуку.Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 269. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.016 сек.) русская версия | украинская версия