Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ВЛАДИСЛАВ ЗАГОРОВКО
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

38 років, одружений, виховує трьох дітей. Дружина в декреті, молодшій дитині трохи більше року. Водій-дальнобійник міжнародних перевезень.

На Майдан 1 грудня він пішов вперше, побачивши по телевізору розгін студентів напередодні. Коли почалося побиття людей Беркутом на Банковій, не встиг втекти – світло-шумовою гранатою йому пошкодило око, він нічого не бачив. О 16-15 Загоровка затримав Беркут, кілька годин утримував лежачим на асфальті, ставив на коліна і жорстоко бив.

 

 

 
 


3 грудня Владиславу Загоровку Шевченківським судом було обрано як запобіжний захід арешт на 2 місяці. В залі була його дружина з трьома дітьми, яких їй нема на кого залишити. Оскільки справа Загоровка розглядалася пізньої ночі, діти спали на лавочці.

Після цього Владислава доставили в Голосіївське райуправління міліції і тільки в 3 годині ночі (через 11 годин після затримання!) викликали адвоката, що теж є порушенням.

Адвокат зі служби безоплатної допомоги, що приїхала на виклик, побачила скривавленого Загоровка з розбитим оком і головою і викликала швидку допомогу. Швидка забрала Владислава в лікарню. Крім травми ока і розбитої голови, у Владислава перелом ребра і численні гематоми по всьому тілу, особливо на ногах.

Не зважаючи на це, з лікарні Загоровка перевели до Слідчого ізолятора і допитували у справі за звинуваченням в організації масових безпорядків на Банковій. При цьому слідчий відмовлявся прийняти заяву про злочин, скоєний спецпідрозділом Беркут проти Загоровка.

 

Тільки 6 грудня Прокуратура зайнялася заявою про злочин Беркуту на Банковій і визнала Загоровка потерпілим у відповідному кримінальному провадженні. Також завдяки втручанню журналістів, депутатів, Омбудсмена, Владислава перевели з СІЗО до Олександрівської лікарні.

Загроза, що багатодітний батько втратить зір, ще зберігається, але зараз робити операцію не можна – в ушкодженому очі запальний процес. Швидше за все, він більше не зможе працювати дальнобійником, а ця його робота годувала всю його сім’ю.Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 277. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.019 сек.) русская версия | украинская версия