Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ЮРІЙ БОЛОТОВ
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

39-річний Юрій Болотов, приватний підприємець, колишній менеджер Океану Ельзи, - це той самий чоловік, якого ось на сумнозвісному відео беркутівець б’є кийком з криком: "На колени, мразь".

В Юрія два сини, старшого, 16-річного, він виховує сам. Болотов виріс на Липках і в день мітингу приїхав туди у домашніх справах, у акції протесту взагалі участі не брав. Він зустрівся з однокласником на розі Банкової та Інститутської, де і був затриманий Беркутом.

Чоловік думав, що йому нічого боятися, нікуди не тікав і навіть підняв руки вгору, щоб було видно – нічого небезпечного він не тримає.

- Ти хто такий?

- Я киянин, - відповів він беркутівцям, після чого його збили з ніг і потягнули через половину вулиці Банкової у двір адміністрації президента.

 

В результаті побиття "правоохоронцями", у нього численні пошкодження м’яких тканин, спина перетворилася на майже суцільний синець, збиті коліна, лікті…

Як і інші в’язні Банкової, він пролежав дві години на асфальті. В міліцейському відділку Юрій навіть відмовився від медичної допомоги – гадав, що це непорозуміння, не хотів витрачати час на розмови з лікарями, щоб скоріше повернутися додому, де на нього чекав син. Він і гадки не мав, що суд знайде підстави для його арешту на два місяці.

Друзі та сім’я впізнали його на відео і почали розшуки по райвідділках міліції, та лікарнях, потім звернулися до адвокатів, але минула майже доба, перш ніж їм вдалося отримати від міліції інформацію стосовно місцезнаходження.

Близькі та адвокати змогли побачити Юрія лише через два дні, 3 грудня, під час судового засідання, на якому було прийняте рішення про його арешт. Як і решту затриманих на Банковій, його звинувачують в організації масових заворушень за 294 статтею кримінального кодексу, максимальне покарання за якою досягає восьми років ув’язнення.

На думку близьких Юрія, звинувачення абсурдне. "Це людина, яка грубого слова зайвий раз в житті не сказала. Я не знаю, як можна було повірити в те, що він у масці, з палицею бив міліціонерів", говорить Ніна Болотова, його колишня дружина і мати молодшого сина Юрія.

Зараз Юрій Болотов утримується в СІЗО у Косогірному провулку, апеляція на арешт подана, розгляд має відбутися на 11 грудня. 9 грудня в Болотова відбувся обшук, нічого компрометуючого слідство не знайшло.Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 232. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.015 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7