Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

СЕРГІЙ НУЖНЕНКО
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

31 рік. Родом з Кіровоградщини. Працював в торгівлі, захоплювався фотографією. В мережі дуже багато фото з його подорожей, а ще більше – з дитячих будинків.

Він багато років займався волонтерською допомогою дітям-сиротам, тому після його арешту на його захист висловилися десятки волонтерів з різних міст України і навіть Росії. В Кіровограді навіть зібралася акція протесту на його підтримку. Але це не допомогло – 3 грудня Шевченківський райсуд і на адресу Нужненка зачитав бездоказове рішення, наче написане під копірку – 2 місяці арешту.

Сергій Нужненко до побиття

Діти з інтернатів, які відвідував Сергій Нужненко, пишуть свої заклики відпустити "дядю Серьожу" і кажуть, що його свобода – найбажаніший для них подарунок до Нового року. Один підліток сказав: "Ну як можна фотографувати і одночасно кидати каміння".

Але поки Нужненку, як і іншим, загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі. 11 грудня в Апеляційному суді розглядатиметься апеляція на його арешт.

1 грудня Сергій Нужненко був на Банковій з професійною камерою. Як більшість затриманих у цій справі, не встиг втекти, коли почалося побиття.

Сергій Нужненко після побиття

В Сергія закрита черепно-мозкова травма, численні забої і гематоми. Шов на голові – близько десяти сантиметрів. Його, як інших постраждалих, беркутівці тримали на асфальті і гамселили ногами до втрати свідомості. Після побиття його доставили до лікарні швидкої допомоги, де продовжують утримувати.

На зустріч з адвокатами обвинувачених в масових безпорядках і потерпілих від побиття Беркуту виводять в хол і пристібають наручником до батареї.Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 307. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия