Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Завдання № 4. Науково-дослідний інститут тваринництва отримав державне замовлення на виведення нової породи овець з поліпшенням якості вовни

Науково-дослідний інститут тваринництва отримав державне замовлення на виведення нової породи овець з поліпшенням якості вовни. Проведення робіт було доручено відомого фахівця в цій області Аничкину, якому після закінчення восьми років вдалося вивести нову породу овець. Маса виведеної вівці перевищувала масу вівці будь-який з відомих порід на 5%, а шерсть була довше на 5-7 см.

Вирішивши запатентувати своє селекційне досягнення, Аничкин склав заявку. Директор інституту погодився з необхідністю патентування нової породи овець, запропонувавши назвати її "Довгошерстої", але при цьому він заявив, що Аничкин не має права на одержання патенту, так як будь-який результат, отриманий в інституті, є власністю держави, і тільки воно має право на одержання патенту на нову породу овець. Аничкин з цим не погодився, оскільки, на його думку, замовник не обумовив за собою права на патент на селекційне досягнення.

Після отримання Аничкиним патенту на нову породу овець "Довгошерста" директор інституту звернувся до Державної служби з охорони прав на сорти рослин з проханням анулювати цей патент виданий неправомірно.

Питання до задачі

1. Кому належить право на отримання патенту на нову породу овець, виведену Аничкиним?

2. Якщо право на одержання патенту належить Аничкину, то які права у зв'язку з цим виникнуть у державного замовника та інституту?

3. Чи була підстава у директора інституту вимагати від Державної служби з охорони прав на сорти рослин анулювання патенту па нову породу овець, виданого Аничкину?

 Дата добавления: 2015-09-07; просмотров: 315. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.015 сек.) русская версия | украинская версия