Завдання 2. За допомогою MS Excel виконати розрахунки. а) квартира, придбана одним з подружжя до реєстрації шлюбу;
а) квартира, придбана одним з подружжя до реєстрації шлюбу; б) заробітна плата одного з подружжя; в) успадкована одним із подружжя колекція картин; г) подарований одному з подружжя коштовності; д) перелічене у варіантах а), б),в),г)
12 На праві спільної сумісної власності подружжю може належати майно набуте: а) у шлюбі за договором дарування; б) під час спільного шлюбного життя; в) у порядку спадкування; г) у шлюбі, але за кошти, здобуті до укладання шлюбу. д) перелічене у варіантах а), б),в),г)
13 До якого віку особа має правовий статус дитини: а) до досягнення нею 12-річного віку; б) до досягнення нею 14-річного віку; в) до досягнення нею 16-річного віку; г) до досягнення нею 18-річного віку д) перелічене у варіантах а), б),в),г)
14 Місце проживання дитини, яка досягла 14 років, якщо її батьки проживають окремо, визначає: а) спільна згода батьків; б) один із батьків; в) спільна згода батьків та дитини; г) дитина. д) перелічене у варіантах а), б),в),г)
15 До якого віку дитині, позбавленій батьківського піклування призначають опікуна: а) до 10 років; б) до 12 років; в) до14 років; г) до 16 років д) до 18 років;
16 Який орган ухвалює рішення про позбавлення батьківських прав: а)суд; б)прокурор; в) орган реєстрації актів цивільного стану; г) орган опіки та піклування д) перелічене у варіантах а), б),в),г)
17 Відповідно до Сімейного кодексу України, якого віку особи може звертатися до суду щодо захисту своїх прав: а) з 14 років; б) з 16 років; в) з 18 років; г) з 20 років. д) з 12 років? 18 Відповідно до чинного сімейного законодавства право на шлюб можуть отримати жінки, які досягли: а) 14 років; б) 15 років; в) 17 років; г) 18 років. д)16 років?
19 За невиконання обов’язків з виховання дитини до батьків можуть бути застосовані такі заходи: а) накладення стягнення у вигляді виправних робіт; б) притягнення до дисциплінарної відповідальності; в) позбавлення батьківських прав; г) притягнення до кримінальної відповідальності. д) перелічене у варіантах а), б),в),г)
20 Дитина, яку залишили або яку відмовилися забирати з пологового будинку, інших закладів охорони здоров’я, може бути усиновлена після досягнення нею: а) однорічного віку; б) шестимісячного віку; в) трьохмісячного віку; г) двомісячного віку. д) перелічене у варіантах а), б),в),г)
ВАРІАНТ 1. Справляння плати за митне оформлення товарів і транспортних засобів поза місцем розташування митних органів або поза робочим часом Завдання 1. За заданою темою підібрати та опрацювати літературу. Знайти основні нормативні документи (до 5 документів) щодо заданої теми. Дати відповіді на контрольні питання. Оформити завдання за допомогою MS Word. Завдання 2. За допомогою MS Excel виконати розрахунки. Здійснюється митне оформлення товару поза місцем розташування митного органув такий час: 20.01.20011р. з 05–00 до 06–00, 01.02.2011р. з 11–00 до 14–00, 09.05.2011р. з 12–00 до 13–00. Обчислити платежі за роботу інспектора. Вважаємо, що вихідні дні – субота та неділя; робочий час інспектора з 9–00 до 18–00. Святкові дні – 01.01, 07.01, 08.03, 01.05, 02.05, 09.05, 24.08. 1. Створити таблицю 1 “ Плата за роботу інспектора ” – містить довідникову інформацію про ставки плати. Таблиця 1 Плата за роботу інспектора
2. Створити таблицю 2 “ Курс євро ”, яка містить довідникову інформацію про курс євро. Таблиця 2 Курс євро
3. Створити таблицю 3 “ Розрахунок плати за роботу інспектора ”, занести дані (в комірки з Х) та зробити розрахунки (в комірках з?) за допомогою логічних, статистичних та функцій Дата–время та ВПР(), ГПР(). Таблиця 3 Розрахунок платежів за роботу інспектора
3.За допомогою умовного форматування виділити кольором святкові дні. 4.Побудувати діаграму нарахованих митних платежів. Вказати заголовок, підписати вісі та легенду діаграми. Вид діаграми, кольори, розташування легенди вибрати самостійно.
Завдання 3. За допомогою MS Access: 1. Створити БД “Платежі за митне оформлення”, що складається з 4 таблиць: - створити таблицю “Облік платежів”:
Ключовим полем в усіх таблицях зробити 1 поле. - таблицю “Товари”:
- таблицю “Ставки платежів за оформлення ”:
- таблицю “Валюти”:
3. Внести інформацію (10 записів) в таблиці “Валюти”, “Ставки платежів за оформлення ”, “Товари”. самостійно або з додатку. 4. За допомогою Майстра підстановок створити поля зі списками для введення даних в таблицю “Облік платежів” з відповідних таблиць. 5. Встановити через Схему даних зв’язки між таблицями по ключовим полям. Забезпечити цілісність даних. 6. Ввести дані в таблицю “Облік платежів” - не менше 10 записів, використовуючи списки підстановок з відповідних таблиць. 7. У таблицю “Облік платежів” додати поле “Дата обліку”. Ввести дані в записи нового поля. 8. Сортування: а) Відсортувати таблицю “Облік платежів” по реєстраційному номеру ВМД в порядку зростання; б) Розташувати дані в таблиці “Ставки платежів за оформлення ” в порядку зростання кодів. 8. Прості фільтри: а) встановити фільтр на записи про платежі при оформленні товарів більше 3 годин і митна вартість яких > 3000 грн.; б) встановити фільтр на записи про товар, митна вартість яких лежить в межах від 1000 грн. до 10 000 грн. 9. Запити: Запит 1(з параметром). За заданим кодом платежу отримати перелік платежів, реєстраційним номером ВМД, код товару, митну вартість, рік виробництва (наприклад від 2000 р. до 2012 р.). Відсортувати дані по реєстраційному номеру ВМД. Запит 2. Підрахувати загальну суму платежів за оформлення по ВМД з кожному коду платежу. Запит 3. Створити запит (для звіту 2), який повинен містити інформацію: номер ВМД, назва товару, митна вартість, назва платежу, сума платежу (митна вартість * % ставки). Впорядкувати дані по коду платежу. 10. Створити форми: a) автоіорми для таблиць “ Товари”,“ Ставки платежів за оформлення” та “ Валюти”; b) власну для таблиці “ Облікплатежів ” за допомогою Майстра форм. c) Створити кнопкову форму, яка встановлює перехід на таблиці, форми та звіти бази даних. 11. Створити звіти: Звіт 1. Створити звіт 1:
|