Склад товарів
Згрупувати дані по країні-виробнику. Зберегти звіт під ім’ям “ Склад товарів ”. Звіт 2. Створити звіт на підставі запиту 3 про вартість товарів: Вартість товарів на складі Код товару_________________ Назва товару_________________
Вартість товарів по коду_______________(грн.) Загальна вартість товарів по звіту______(грн.) Згрупувати дані по коду товарів. Поля Вартість товарів по коду та Загальна вартість товарів по звіту створити за допомогою ПОСТРОИТЕЛЯ ВЫРАЖЕНИЙ відповідно в Примечаниях группы та Примечаниях отчета. Додайте номер сторінки та дату створення звіту. Зробити відповідне форматування звіту (колір, шрифт, фон, вирівнювання тощо). Зберегти звіт під ім’ям “Вартість товарів на складі”. Контрольні питання: 1. Як визначити терміни: склади митних органів, товар, транспортний засіб, митне оформлення? 2. Як обчислюється строк зберігання товарів i транспортних засобів та розмір ставок на складах м/о? 3. Які особливості справляння сплати за зберігання товарів i ТЗ на складах м/о? 4. Як використовується сплата за зберігання товарів i транспортних засобів на складах м/о? Чи повертаються надмірно сплачені кошти? 5. Який документ регулює зберігання товарів i ТЗ на складах м/о? ВАРІАНТ 5. Порядок митного оформлення й оподаткування особистих речей, що ввозяться громадянами на митну територію України. Завдання 1. За заданою темою підібрати та опрацювати літературу. Знайти основні нормативні документи (до 5 документів) щодо заданої теми. Дати відповіді на контрольні питання. Оформити завдання за допомогою MS Word.
Завдання 2. За допомогою MS Excel виконати розрахунки. Здійснюється митне оформлення товарів, що ввозиться громадянами. Розрахувати митні платежі на відповідні не підакцизні товари: · Єдиний неподільний товар А, вагою 55 кг, вартість 3000 грн.; · Особисті речі, вагою 60 кг; · Єдиний неподільний товар Б, вагою 45 кг, вартість 950 грн.; · Єдиний неподільний товар В, вагою 80 кг, вартість 2500 грн.; · Особисті речі, вагою 10 кг; · Єдиний неподільний товар Г, вагою 25 кг, вартість 3500 грн. 1. Створити таблицю 1 “ Ставки платежів на неподільні товари та особисті речі, що ввозяться громадянами ”. Таблиця 1 2. Створити таблицю 2 “ Курс євро ”, яка містить довідникову інформацію про курс євро. Таблиця 2 Курс євро
3. Створити таблицю 3 “Митне оформлення неподільних товарів та особистих речей, що ввозяться громадянами” та занести дані (в комірки з Х) та зробити розрахунки (в комірках з?) за допомогою логічних та статистичних функцій. (курс дол. США – 8,0 грн.; 1 євро – 10,0 грн.)
Таблиця 3 Митне оформлення неподільних товарів та особистих речей, що ввозяться громадянами
3. За допомогою умовного форматування виділити кольором товар, загальна сума яких більша середньої загальної суми. 4. Побудувати діаграму нарахованих платежів на кожну дату оформлення. Вказати заголовок, підписати вісі та легенду діаграми. Вид діаграми, кольори, розташування легенди вибрати самостійно. Завдання 3. За допомогою MS Access: 1. Створити БД “Переміщення громадян”, що складається з 5 таблиць: - таблицю “Облік переміщення громадян”:
Ключовим полем в усіх таблицях зробити 1 поле. - таблицю “Товари”:
- таблицю “Напрям руху”:
- таблицю “Країни”:
2. Внести в таблиці “Товари”, “Країни”, “Напрям руху” інформацію по 10 записів самостійно або з додатку. У п’ятий запис таблиці “Облік переміщення громадян” внесіть відомості про себе, як про громадянина, що переміщує товар через митний кордон України. 3. Встановити через Схему даних зв’язки між таблицями по ключовим полям. Забезпечити цілісність даних. 4. За допомогою Майстра підстановок створити поля зі списками для введення даних в таблицю “Облік переміщення громадян” з відповідних таблиць. 5. Ввести дані в таблицю “Облік переміщення громадян” не менше 10 записів, використовуючи списки підстановок з відповідних таблиць. 6. Сортування: а) Відсортувати таблицю “Товари” по назві в порядку зростання; б) Розташувати дані в таблиці “Облік переміщення громадян” по спаданню по датам оформлення. 7. Прості фільтри: а) встановити фільтр для записів про товари, що переміщуються в режимі транзит за умови усного декларування. б) встановити фільтр для записів про осіб, з громадянством Росії чи Білорусії. 8. Створити запити: Запит 1 (з параметром). За заданим напрямком руху отримати дані про громадян, назву товарів, їх вартість, вагу, вид декларування. Відсортувати дані по даті переміщення. Запит 2. Підрахувати вартість та загальну вагу товарів, що переміщувались кожного місяця минулого року. Запит 3. Створити запит (для звіту 2), який повинен містити інформацію: ПІБ, назва товару, вага, вартість, рік оформлення, місяць. Впорядкувати дані по місяцю. 9. Створити форми: a) автоформи для таблиць “Товари”, “Країни”, “Напрям руху”; b) власну для таблиці “Облік переміщення громадян” за допомогою Майстра форм. c) створити кнопкову форму, яка встановлює перехід на таблиці, форми та звіти бази даних. 10. Створити звіти: Звіт 1. Створити звіт “Облік переміщення громадян”:
|