Тестові завдання. 1. Податковий контроль - це:
1. Податковий контроль - це: 1) форма державного фінансового контролю, що забезпечує процес 2) незалежна експертиза фінансової звітності та іншої інформації 3) діяльність посадових осіб органів ДПС щодо спостереження за 2.Форми фінансового контрою:
1) поточний, попередній, внутрішній; 2) державний, аудит, громадський; 3)поточний, попередній, наступний.
3. Види фінансового контролю: 1) поточний, попередній, внутрішній; 2) державний, аудит, громадський; 3) поточний, попередній, наступний.
4. Джерела інформації для здійснення податкового контролю: 1) документальні; 2) реєстраційні; 3) фактичні; 4) камеральні.
5. До органів, які контролюють сплату податків, зборів і обов'язкових платежів відносять: 1) Міністерство фінансів України, Державне казначейство України, Державна податкова служба України; 2) митні органи, установи Пенсійного фонду України, установи Фондів соціального страхування України, податкові органи; 3) Державна контрольно-ревізійна служба України, Державна податкова служба України. 6. Митні органи здійснюють податковий контроль відносно таких податків та зборів: 1) податок на прибуток підприємств, ПДВ, акцизний збір, мито; 2) ПДФО, ПДВ, мито та інші податки та збори, що стягуються при ввезенні товарів та предметів на митну територію України; 3) ввізне та вивізне мито, акцизний збір, ПДВ, інші податки та збори, які відповідно до закону справляються при ввезенні товарів і предметів на митну територію України або вивезенні товарів і предметів з митної території України.
7. Камеральні перевірки - це: 1) перевірки, які проводяться у приміщенні органу державної податкової служби на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків; 2) перевірки, які передбачають перегляд первинних документів, 3) перевірки, які проводяться за місяць до ліквідації підприємства, у ході якої оцінюються фонди підприємства.
8. Документальні перевірки - це: 1) перевірки, які проводяться у приміщенні органу державної податкової служби на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків; 2) перевірки, які передбачають перегляд первинних документів, 3) перевірки, які проводяться за місяць до ліквідації підприємства, в ході якої оцінюються фонди підприємства.
9. Штрафні санкції – це: 1) плата у вигляді відсотків, нарахованих на суму податкового боргу, що стягується з платника податків у зв’язку з несвоєчасним погашенням податкового зобов’язання; 2) плата за противоправну, навмисну або необережну дію або бездіяльність, що призвела до порушення податкового законодавства; 3) плата у фіксованій сумі або у вигляді відсотків від суми податкового зобов’язання, яка стягується з платника податків у зв’язку з порушенням ним правил оподаткування.
10. За порушення в сфері податкового законодавства штрафні санкції накладаються на: 1) підприємства; 2) керівників підприємств; 3) громадян – суб’єктів підприємницької діяльності; 4) громадян; 5) усі відповіді правильні.
11. Про дату проведення планової перевірки суб'єкт під-приємницької діяльності повідомляється: 1) не пізніше, ніж за 5 днів до її початку; 2) не пізніше, ніж за 20 днів до її початку; 3) не пізніше, ніж за 10 днів до її початку.
12. Яка сума вважається податковим боргом: 1) сума податкового зобов`язання, несплачена у визначений строк. 2) узгоджена сума податкового зобов`язання, несплачена у визначений строк. 3) узгоджена сума податкового зобов`язання, несплачена у визначений строк, а також штрафні санкції і пеня (за її наявності), нараховані на суму такого податкового зобов`язання. 13. В яких випадках розпочинається нарахування пені: 1) після закінчення встановлених строків погашення податкового зобов`язання; 2) після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов`язання; 3) у разі самостійного виявлення факту заниження податкового зобов`язання платником податків до початку перевірки контролюючим органом.
14. Розмір пені на суму податкового боргу визначається виходячи із розрахунку: 1) 120% річних облікової ставки НБУ на дату виникнення податкового боргу. 2) 120% річних облікової ставки НБУ на дату погашення податкового боргу. 3) 120% річних облікової ставки НБУ на дату виникнення податкового боргу або на дату його погашення, у залежності від того, яка з величин є більшою.
15. За які порушення податкового законодавства винні притягуються до карної відповідальності? 1) противоправні, навмисні або необережні дії або бездіяльність, які призвели до порушення податкового законодавства; 2) навмисне ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів у значних розмірах; 3) несвоєчасне погашення податкового зобов’язання у зв’язку з відсутністю коштів на розрахунковому рахунку; 4) усі відповідні правильні.
16. За порушення в сфері податкового законодавства адміністративні штрафи стягуються з: 1) громадян – суб’єктів підприємницької діяльності; 2) керівників підприємств; 3) громадян; 4) посадових осіб підприємств; 5) усі відповіді правильні.
17. Джерелом сплати адміністративного штрафу є: 1) прибуток підприємства; 2) власні кошти особи, що оштрафована; 3) штраф відносять на собівартість продукції; 4) правильної відповіді немає.
18. Які види відповідальності застосовуються до платника податків за неподання або несвоєчасне подання податкових декларацій, розрахунків? 1) карна відповідальність; 2) пеня; 3) штраф у розмірі 170 грн. за кожне неподання; 4) штраф у розмірі 10% суми податкового зобов`язання, але не більше 50% від суми податкового зобов`язання і не менше 170 грн.; 5) адміністративний штраф.
19. Які документи не можуть бути вилученими на підприємстві податківцями? 1) первинні документи; 2) грошові документи; 3) документи, що не належать підприємству; 4) особисті документи співробітників підприємства; 5) документи, що пов’язані з обчисленням і сплатою податків.
|