Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Експлуатація
При пуску верстата необхідно: перевірити кріплення болтів на фундаментальній рамі і чотирьох колонах станини.

1. Перевірити заправлення всіх підшипників змащенням.

2. Установити на місце всі щити і ножі верстата і закрити верстат.

3. Зшити і надягти ремені на розподільчий валик і на шківи розмельних валків.

4. Поставити на свої місця всі огородження верстата й електродвигуна. Забрати інструмент і інші предмети. Перевірити вальцевий верстат на холостому ходу.

5. При роботі на холостому ходу необхідно переконатися в тому що, вальцевий верстат працює спокійно і без стуку; валки і шківи не б’ють; змащення не випливає з підшипників і останні не гріються, ремені не збігають зі шківів; щити і ножі добре пригнані до валків; електродвигун і редуктор не нагріваються і працюють нормально.

При виявленні яких-небудь дефектів у роботі верстата останній потрібно зупинити, виявити причину виникнення дефектів, цілком їх усунути і запустити верстат знову. Після 30 хв. Безупинної роботи на холостому ходу верстат можна пускати під навантаженням. Під час роботи пальцевого верстата необхідно:

1. Стежити за рівномірним розподілом ядра по довжині живильного валика і розмельних валків.

2. Стежити, щоб направляючі щити і ножі не пропускали матеріал.

3. Стежити за нормальною роботою приводних ременів.

4. Стежити за наявністю на місцях огородження для шківів і ременів.

5. Стежити по амперметру за нормальним навантаженням електродвигуна. Тримати вальцевий верстат у чистоті, періодично видаляючи з нього пил.

6. При виникненні у верстаті стуку чи інших явищ, що вказують на несправність, негайно припинити подачу ядра на вальці, підняти щити, пропустити матеріал, що залишився, і виключити електродвигун: виявити причини несправностей і після їхнього усунення запустити верстат знову. Перед виключенням електродвигуна після раптової зупинки вальцевий верстат прокрутити вручну.

7. Перед зупинкою пальцевого верстата припиняють подачу ядра, виключивши живильний валик; після того як зійде весь матеріал з розмельних валків, можна зупинити верстат вимиканням електродвигуна.

8. При раптовій зупинці верстата під навантаженням через припинення подачі електроенергії необхідно вимкнути електродвигун, зняти щити, прокрутити вальці вручну, очистивши їх від матеріалу. Після цього, установивши щити, можна знову запускати верстат у роботу.

6. Зміст роботи:

6.1 Вивчити теоретичне обґрунтування та зробити короткі записи.

6.2 Скласти конструктивно-технологічну схему верстату із позначенням вузлів і робочих органів.

6.3 Навести основні правила експлуатації ВР-5.

 


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-08-10; просмотров: 342. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.018 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7