Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Контрольна робота № 3
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Завдання 1. Місце і роль трудового колективу в управлінській діяльності підприємства, установи, організації.

Завдання 2. Мітіна К.Р. працювала на швейній фабриці швачкою-мотористкою. За висновком лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) вона була переведена за станом здоров’я на ділянку роботи не зв’язану із шумами і підняттям тяжкостей без її згоди. Мітіна К.Р. з таким переведенням не погодилася.

Дайте визначення поняття «переведення» та розкрийте його зміст.

Чи правомірне переведення Мітіної К.Р., дайте правову оцінку переведення за медичним висновком.

У який орган повинна звернутися Мітіна К.Р. для вирішення питання за сутністю.

Завдання 3. Збори учасників товариства з обмеженою відповідальністю «Київ-Гамбург», створеного за участю іноземного інвестора, затвердили Положення про персонал товариства, в якому було передбачено таке:

• учасники товариства зобов’язані працювати в товаристві на підставі трудового договору;

• заняття відповідної посади учасником товариства обумовлюється контрактом з генеральним директором товариства;

• для всіх учасників товариства встановлюється використання робочого часу на власний розсуд;

• учасники товариства, крім отримання дивідендів, одержують за свою працю заробітну плату;

• праця найманих працівників регулюється трудовим законодавством України.

Проаналізуйте наведені положення з точки зору відповідності їх чинному законодавству, в тому числі трудовому.

Чи відповідають всі положення чинному трудовому законодавству України?

Завдання 4. Водій Миколаївської лікарні швидкої допомоги Лаптев С.Е. був затриманий працівниками ДАІ за кермом власного автомобіля в нетверезому стані, внаслідок чого його було позбавлено права на управління транспортними засобами строком на 1 рік. Наступного дня Лаптев С.Е. був звільнений з роботи за п. 2 ст. 40 КЗпП у зв’язку з невідповідністю займаній посаді.

Лаптев С.Е. звернувся до суду і вимагав поновлення на роботі. У позовній заяві він пояснював, що затриманий він був працівником ДАІ у вихідний день за кермом власної автомашини, отже, трудової дисципліни він не порушував; адміністрація не погодила звільнення з профкомом, не запропонувала йому іншої роботи.

Як повинен вирішити справу суд?

Складіть проект рішення суду.

Завдання 5. Фірсов П.Л. працював інженером на заводі. 25 червня 2010 року він виїхав з шофером Крючковим С.М. на автомашині заводу у відрядження. Зупинившись на відпочинок, Фірсов П.Л. і Крючков С.М. випили, потім Фірсов П.Л., витягши у сплячого Крючкова С.М. ключі запалювання, поїхав на машині за горілкою. Дорогою Фірсов П.Л. попав в аварію, чим заподіяв заводу матеріальну шкоду на суму 10569 грн.

Чи повинні Фірсов П.Л. і Крючков С.М. нести матеріальну відповідальність і в якому розмірі?Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 719. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.02 сек.) русская версия | украинская версия