Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Костанайский филиал
В основі форми вінка завжди лежить коло. Варто пам'ятати, що результат роботи багато в чому залежить від правильно обраних пропорцій, тобто від відношення діаметра вінка до діаметра отвору. У залежності від кольору і способу обробки рослинного матеріалу отвір вінка повинен складати від 1/3 до 1/2 загального діаметру виробу.

 

Основа правильних пропорцій вінка - "золотий перетин". Згідно "золотому перетину", розміри у вінку розподіляються в такий спосіб:

1 частина - тіло вінка;

1,6 частини - отвір;

1 частина - тіло вінка; загальний діаметр вінка дорівнює 3,6 частини.

Весільний букет повинен прикрасити наречену, підкреслити її вбрання. Тому, підбираючи квіти для такої роботи, треба знати звички нареченої, її фігуру, колір волосся, покрій і колір плаття. Величина весільного букета повинна відповідати росту і комплекції молодих. Його можна збирати на натуральних стеблах, із дротом, на портбукетниці. У кожному випадку техніку виконання букета вибирають дуже ретельно. Пам’ятайте, букет повинен бути зручним, легким і досить стійким до зів'янення. Весільній флористиці відомо велика кількість різних варіантів букетів. В останні роки флористи придумали нові форми.

Оригінальною квітковою прикрасою для нареченої та нареченого може бути бутоньєрка. Невеликий букетик (10-15 см) складають із квітів, які входять в склад букета нареченої. Можна застосувати одну квітку, оформлену невеликою кількістю зелені і перев’язаний стрічкою. Дуже гарно для бутоньєрок підходять мініатюрні троянди або наполовину розкриті бутони. За допомогою заколки бутоньєрку закріплюють на зачісці нареченої. Бутоньєрка для чоловіків закріплюється на костюмі нареченого.

 

Костанайский филиал

Кафедра социально-гуманитарных и естественнонаучных дисциплин

 

УТВЕРЖДЕНО

на заседании кафедры СГЕНД

Протокол №__ от «__»___ 201__ г.

 

 Дата добавления: 2014-12-06; просмотров: 252. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия